Ne engedj el

Never Let Me Go

2024.02.21 Schumy1

Nagyszerű történet és megvalósítás. Kicsit lassan építkezik, de jót tesz a filmnek. Szereplők remekelnek.

2017.10.25 indingo

Összességében maga a történet, az ötlet nagyon tetszett. Kicsit dühítő volt és felháborító és üvöltene közben az ember. Nem egy pörgős darab, de kedvelhető a mondani valója.

2015.06.09 rbernadett

Ez a film borzasztóan lehangoló, szívbemarkoló és elkeserítő, mégis szép.

2017.02.02 hszpp

Nagyon szeretem ezt a filmet,noha elég fiatalon láttam először. Egyáltalán nem vidám,mégsem sírós dráma. Inkább elgondolkodtató,s elszomorító. A film után én legalábbis elgondolkodtam jó pár dolgon,amin amúgy a hétköznapi tevékenységek közepette nem tettem volna. Biztosan megnézetném minden iskolában.

2017.07.22 Szilonka

Könyvben hatásosabb volt számomra a film. Nagyon hasonlít a Szigetre - bár az nekem jobban bejött-, ez kicsit lagymatagabb, lassúbb és ebből kifolyólag unalmas is.

2016.03.01 hsanya182

Szomorú filmecske, az orvostudomány áttörésére alapoz, szinte megszünnek a betegségek egy találmány során. A múlt mindenkiben legbelül oly közelinek tünik, mégsincs visszaút bármennyire szeretnénk. Szerintem érdemes menézni, nem egy átlagos szerelmi ... Több

2017.11.04 Bazzzsi

Felkavaró és egyben bosszantó történet egy fikcionált világról, ami talán a jövőnk lehet. Kicsit a Sziget című film más környezetbe ültetett mása.Érdekes volt.

2018.07.30 Norbi

Nagyon jól megkomponált történet. Nem pörgős, és gyors, éppen ezért azoknak ajánlom akik egy szépen csorgadozó, mély és szomorkás történetet szeretnénk nézni.

2017.12.19 Greeta

Nekem könyvben sokkal jobban átjött a történet. A film is érdekes és felkavaró, helyenként dühítő és elszomorító. Igazából az egész sztori hatásvadász.

2020.02.11 Bizsu82

Reális társadalmi problémákat felveto életszerű film. Elgondolkodtató, mélyre ható. A színészek alakítása tetszett, megfogott. Érdekes megnézni műfaj kedvelőinek.

2016.02.20 Adepto

Ezt a filmet mindenképpen a saját világában kell értelmezi, mert ha a mi életünk szemüvegén keresztül nézzük, akkor nem értjük meg a mondanivalóját és csak azon jár az eszünk, hogy miért nem mentek egyszerűen el és élték az életüket? Ha ezen túllépün... Több

2015.06.06 VenuszProjekt

Engem sokkolt ez a film. Egy nap alatt kétszer néztem meg, mert úgy gondoltam, hogy a páromnak is látnia kell. Tetszett, mert bemutatta, hogy mi, emberek milyen messzire vagyunk hajlandóak elmenni a cél érdekében. Ezt tesszük nap mint nap, csak kicsi... Több

2015.06.26 Mócii

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

2015.08.16 Corazon.Donq

Elég jól átjött a film. A látvány egyedi és igazán jó hatást gyakorolt rám és szerintem még elég sok másik nézőre is. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom. Egyszerűen imádtam!