Négy karácsony

Four Christmases

2023.10.30 dailyfilmsan

Kaotikus karácsonyi kavalkád. Majdhogynem szürreális ennyi helyen megfordulni, és értem én, hogy Murphy törvénye, de ennyi rossz egy nap nem jöhet az emberekre. Vicces, szórakoztató karácsonyi film. Ha úgy érezzük, minden rossz, akkor nézzük meg, mert mindig van rosszabb.

2017.02.05 hszpp

Kedves történet arrol,hogy manapság mennyire másképp gondolunk az unnepekre,mint regen. Csak a stressz,es a zur. Igazan jópofán van találva,kellemes szineszekkel,s jo poenokkal.

2019.07.25 Ms. Akárki

Egyszernézős karácsonyi családi film jól bevált sablonokkal. A színészek miatt tetszett. Kellemes karácsonyi hangulatú pörgős film. A zenéje igazán kellemes.

2017.02.19 clay00

Nekem bejön az ilyen semmit sem mondó, de agyat kikapcsoló film, amin jót lehet röhögni pláne karácsonykor. A vége nagyon jó, mikor a tévében mutatják be először az új családtagot!

2015.12.23 Zsu99

Jópofa, vicces, életvidám film ötletes sztorival. A film jókedvre derítő, szórakoztató. A szereplők nagyon jó karakterek. Érdemes megnézni vidámságra vágyóknak!

2019.01.28 Évi Spitzmüller

Minden Karácsonykor megnézem ezt a filmet.Jók a szereplők, a karakterek, a történet.

2023.01.12 robitpunk

Többször nézős

Többször láttam már a filmet, több év különbséggel, ahogy az ember változik, már nem csak a csihi-puhit látja benne. Többször magamra ismertem a film során, valahol társadalomkritika is, de mindemellett aki az ilyesmire vevő, az jól fog szórakozni.

2020.12.07 Mireagle

Unalmas

Tipikus bugyuta, iszonyú fárasztó, néhol már-már idegesítő film, kár rá pazarolni az időt...