Női szervek

The Heat

2024.01.23 Dodi

Imádom, nálam top 5 vígjáték filmben benne van. :))

2021.07.11 Laca//Ho/rr/oR//

Jó páros

Nehéz általában egy olyan vígjátékot letenni az asztalra, melyet sikerül magával a történettel és a jól kiválasztott színészekkel egybegyúrni, és ezt úgy a vászonra teríteni, hogy az adott jelenetek "üssenek". Jelen esetben a páros: Sandra Bullock és Melissa McCarthy nagyon jó választás volt a szerepre, de McCarthy játéka volt az, amit még is kiemelnék. Nagyon jó volt erre a trágár, nyers, őszinte karakterre, amit el kellett játszania, mert nagyon át tudta adni azt a jellegzetes kisvárosi rendőrnő jellemet. Bullock volt a nőiesebb a csapatban, maga a komoly, elszánt, ízig-vérig a "munkájára koncentráló nő", aki szintén jól hozta a kötelezőt. Paul Feig és Katie Dippold remek forgatókönyvet és rendezést tudhatnak maguk mögött mindazokkal az ötletekkel, amiket meg tudtak valósítani, és azokkal a vicces jelenetsorokkal, amit a két főszereplőnek köszönhetnek. Általában hajlamosak egy-egy vígjátékot túlerőltetni, vagy éppen a határokat feszegetni, vagy netán átlépni, de ennél a komédiánál sikerült még pont a határvonalat meghúzni. Összességében egy remek kis estés vígjátékot kaptunk, helyenként jól irányzott drámával.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon jó vígjáték, végig vicces, kicsit morbid, de még pont a határon van.

Trágár, közönséges, ezért kissé morbid. A humor nem ült, és Sandra Bullock nagyon gyengén muzsikált. Nem értem, minek vállal el egy ilyen filmet.

2017.05.02 indingo

Adott két színésznő, aki egymás elletettjei és máris adva van egy jó film. Bírtam a történetet, hogy Melissa az elborult agyú nyomozó, míg Bullock a kimért.

2017.12.13 Yosihiro

Remek női alakítással. A humor is előtérbe kerül, de a szex a motiválóbb. Csak ajánlani tudom.

2015.10.13 rbernadett

Nagyot csalódtam Sandra Bullockban, ez a fajta humor teljesen rangon aluli. Gusztustalan,trágár.

2017.07.23 Deku

Elég jó kis poénokkal volt tele rakva, nem volt az a túlzott mocskos humora. Szerintem még bőven belefért ebbe a kategóriába. Melissa McCarthy pedig itt is hozza a megszokott humorát.

2018.01.20 Berto49

Gagyi amerikai rendőrnő-komédia, de azért néha nevettem rajta. Én kedvelem Sandra Bullock-ot, ám a humor főforrása ebben a filmben Melissa McCarthy volt, a duci nyomozónő szerepében, bár a trágár beszólásait nem díjaztam . Ezt a szokását valószínűleg... Több

2020.05.12 dailyfilmsan

Nagyon alpári, de szakadtam rajta. Zsigerien dől belőle a hülyeség, és ez a vonzereje. Az amúgy erőltetett narratíva annyira könnyeden csúszik ki a szereplők szájából, hogy egyértelmű az összhang a színészek között. Mellesleg az a társadalomkritika, ... Több

2020.04.12 elekm90

Nekem sajnos a film humora nem ütötte meg az elvárt szintet, a legtöbb poén számomra nem vicces volt, hanem inkább bugyuta. Lehet, hogy a véleményem nem mérvadó, így senkit sem fogok lebeszélni a filmről, mert én úgy érzem, hogy be vagyok oltva Melissa McCarthy ellen.

2019.05.18 Ms. Akárki

Számomra eléggé nagy csalódás volt ez a film. Milyen vígjáték az, amiben max. két poén van, és még azokat is lelövik az előzetesben... Olykor még lassú és unalmas is. A zenék jók benne, de az sajnos kevés.

2019.04.13 Norbert93

A női feldolgozások legviccesebb, legeredetibb és legjobb darabja. Nyilván sablonos, mivel egy krimi-vígjátékról van szó, de ez egy könnyed, laza film, nem az Akadémiának készült.

2019.12.30 TomÁcs

Végre egy olyan nyomozós, rendőrös film, ahol két nő van a középpontban. Ráadásul két erős nő, izgalmas karakter, plusz a történet is jó.