Oldboy

2024.01.05 Majorkas

Egyedien zseniális

Kommentár nélkül.

2018.11.01 Norbert93

Nem tudom most hirtelen hová tenni, valószínűleg még hetekig a fejemben fog maradni. Brutális, abszurd, katartikus és beteg pszichothriller. Nem számoltam vele, hogy ennyire elvont film lesz, ilyen végkifejletet pedig (rém)álmomban sem gondoltam voln... Több

Ázsiai thriller, és jól sikerült, de ehhez mindig át kell állítanom az agyamat európai gondolkodásmódból. A képi világ nagyon tetszik, és a színészek hitelesek. Érdemes megnézni.

2018.11.26 harnas1207 Nézhetetlen

Jöttem, láttam, lepontoztam. Ez a film elvont embereknek készült...

2017.07.18 Deku

Gondoltam belevágok egy kínai filmbe hátha tud újat mutatni. Nos tudott az tény csak sajnos semmi jót. Szerintem kritikán aluli teljesítménnyel végzett. Nem tudott lekötni.

2015.05.04 Milanman

A 2000-es évek egyik legelemibb, legletaglózóbb erejű filmje a bosszúról. Olyan alkotás,mely elsőre beleég a retinádba és nem szabadulsz az élménytől.

2020.11.29 stevepisti

Nagyon kemény film. Nehezen emészthető, kegyetlen fordulattal.

2019.02.25 kevelin

Nekem az amerikai verzió jobban tetszett. De ez sem volt rossz. mint minden koreai ihletésű film ez is jóval véresebb és kegyetlenebb volt mint indokolt lett volna, de akinek a sztori tetszik bátran ajánlom, de inkább a jobban fogyasztható amerikai verziót

2022.03.14 Fikatours_blogger

Kuroszava után szabadon

A történet érdekes és roppant eredeti. Sajnos, nálam ez a tipikusnak mondható ázsiai megjelenítés nem annyira talált be.

2015.06.08 Dodi

Nem igazán értettem a történetet, nem tudtam azonosulni egyik szereplővel sem, nem volt se akciódús, se kalandos, se hangulatos. Nem tudom felfogni, hogy ebben a filmben mi olyan jó...?!

2021.08.31 Di Canio

A történet maga jó, de néha elképesztően gagyi a megvalósítás, pl. az 1 a kb. 15 ellen verekedés, na olyan nevetséges jelenetet ritkán látni.

2018.03.31 Zsceeeka

Fantasztikus ez a film, igazi alapmű (nálam legalábbis), az amerikai változatához képest pedig még kiemelkedőbb (bár én azt is szeretem). Tény, hogy nem mindenki gyomra bírja az ilyen stílusú filmet, de akié igen, az nagyon bírja.

2021.12.27 BÉLA Nézhetetlen

Borzalmas!

Soha többé koreai filmet!

2021.02.07 Érdeklődő

Meglepő történet

A történet annak ellenére, hogy nem fogott meg, fergeteges. Végre egy olyan alkotás, ami újat próbál a néző elé rakni. Jackie Chan jól gyúrta meg a főszereplőt. Aki békés kikapcsolódásra vágyik, ne ezt a filmet válassza esti szórakozásként!