Ollókezű Edward

Edward Scissorhands

2023.03.25 Eszter 79

Ez a film nekem is tetszik. Hogyan fogadjuk el önmagunkat, ha külsőleg mások vagyunk, mint az átlag? Mozgássérültként nagyon bele tudtam a főszereplő életébe helyezni magamat. Abszolúte telibe talált a film.

2016.09.17 HannaK

Pont olyan esetlen a film, mint maga Edward, de ettől függetlenül kedvelhető szomorkás történet.

2016.10.23 vivikejencikelara

Kicsit beteges, szomorú néha vidám és tanulságos az egész film. Tim Burton féle sötét a film. Mindig meghatódom rajta hogyan akarnak gondoskodni egy ilyen különleges teremtménnyel, bár később azt veszem észre nem csak büszkék rá hanem már ki is akarják használni.

2017.07.27 czigler.nora

Annyira szép, és annyira szomorú ez a történet. A városkában lakókat meg megdobálnám, mint a birkák...kihasználják, majd eldobják, tipikus emberi jellemek.

2017.03.11 NorbiP

Tim Burton munkásságát ezzel a filmmel szerettem meg. Mielőtt láttam volna egy idétlen, béna, fantázia filmre számítottam, de nagyon kellemeset csalódtam benne.

2016.09.26 Evcsi95

Tim Burton fura egy figura, a filmekről való elképzeléseivel együtt. De mindig bejön neki az élet és sikerül valami maradandót alkotnia. Általában Johnny Deppel karöltve.

2021.11.23 Péter Fazekas

Nagyszerű film.

2016.10.25 jencike1985

Tim Burton és Johnny Depp páros legjobb filmje. Szívmelengető mégis néhol ijesztő, sötét. A története szuper, különleges.Illetve gyönyörű zenéket lehet benne felfedezni. Mindenkinek ajánlom,nekem 5 csillag.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, teljesen beindul a nosztalgiafaktor, amikor megnézem. Nem tudok mást mondani róla, zseniális és csak ajánlani tudom. Természetesen az egész család szórakozni fog rajta, nagyon jó!

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Tim Burton mar itt is fantasztikus és J. Depp itt MEG az. Ebben a sztoriban minden a helyén van, kívül belül egy igazi filmremek. A képi világ és a történet is magával ragadó, egy teljesen más univerzum, tökéletesen kizökkenti az embert a mindennapok unalmas mókuskerekéből.

2015.04.22 Mate

Tim Burton egyik legjobb filmje. Elég bizarr, de szívmelengető és tanulságos. Johnny Debb itt is bebizonyítja, hogy kiváló színész.

2016.05.09 wooderman

Oltári régen láttam ezt a filmet, még gyerekként. Érdekesnek tűnt az elgondolás,hogy valakinek olló legyen a keze helyén,.. Nem is akármekkora! Igazi sövény nyírója volt,ma már viccesebbnek tűnik :)

2016.02.10 norbi0102

Nem éppen mai film , de bármikor utólag is újranézhető alapműnek számít . Bizarr és mégis bájos , Johnny Deppnek pedig nagyon jól áll ez a groteszk és szerethető figura.

2015.10.29 fcbnandi

Még gyerekkoromban láttam először még német nyelven. Két kezemen nem tudnám megszámolni hányszor láttam. Alig várom, hogy ismét elővegyem. Nagyon nagyon imádom! :)