Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Kipörgetve

(Overdrive)
Kipörgetve

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Luxusautókkal a francia Riviérán száguldozni király dolog. Andrew és Garrett (Scott Eastwood és Freddie Thorp) testvérek és tolvajok, méghozzá a legjobbak.  Megbízást kapnak, hogy lopjanak el egy gyönyörű és több millió eurót érő Bugattit a festői Dél-Franciaországban élő helyi maffiafőnöktől. Ám egy vártalan baki folytán a nyerő párost tetten érik.
A feldühödött tulajdonos, Jacomo Morier (Simon Abkarian) ráveszi a srácokat, fújják meg ősellensége legnagyobb becsben tartott trófeáját, egy 1962-es Ferrari 250 GTO-t, különben az életükkel kell fizetniük a ballépésük miatt.
A Foster tesók, akik már járatosak a balhés ügyekben, egy olyan tuti tervet eszelnek ki, amivel nem csak a menő járgányt szerezhetik meg, de a francia gengszternek is keresztbe tehetnek. (Freeman Film)

2017. 07. 10. 19:21

Scott Eastwoodot nagyon bírom, de ebben a filmben nem sokat tudott megmutatni tehetségéből. Nem rossz mozi ez, de nagyon beleolvad az átlagba, így sajnos eléggé feledhető élményt nyújt, a Nyom bébi nyomd után egy héttel pedig legfeljebb közepest ért a számomra.

ja
2017. 07. 08. 13:12

Szerintem kimondottan jóféle autós akciófilm lett egy jóképű férfi- és egy gyönyörű női főszereplővel. Engem teljesen lekötött, jó volt hűs moziteremben ez a kis adrenalinbomba. :) Merem ajánlani!

Kaaris
Simon Abkarian
Kaaris
Clemens Schick
Simon Abkarian
Freddie Thorp

A Kipörgetve forgatása 2016. január 4-én vette kezdetét Párizsban és Marseille-ben, Franciaországban.

VOX.hu - Kipörgetve
Egy épkézláb cselekmény sem jött össze: a teljesen indokolatlan epizódok és mellékfigurák, valamint a végén egymás hegyére hányt „óriási fordulatok” szétzilálják egy tisztességes B-film esélyét is, és fájóan nélkülöznek bármiféle izgalmat. Az sem segít persze, hogy a rendezés még iparos munkának is középszerű, ez pedig autósüldözések vonatkozásában, pláne néhány héttel a Nyomd, bébi nyomd után nagyon nem elég. 50/100