Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Kipörgetve

(Overdrive)
Kipörgetve

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Luxusautókkal a francia Riviérán száguldozni király dolog. Andrew és Garrett (Scott Eastwood és Freddie Thorp) testvérek és tolvajok, méghozzá a legjobbak.  Megbízást kapnak, hogy lopjanak el egy gyönyörű és több millió eurót érő Bugattit a festői Dél-Franciaországban élő helyi maffiafőnöktől. Ám egy vártalan baki folytán a nyerő párost tetten érik.
A feldühödött tulajdonos, Jacomo Morier (Simon Abkarian) ráveszi a srácokat, fújják meg ősellensége legnagyobb becsben tartott trófeáját, egy 1962-es Ferrari 250 GTO-t, különben az életükkel kell fizetniük a ballépésük miatt.
A Foster tesók, akik már járatosak a balhés ügyekben, egy olyan tuti tervet eszelnek ki, amivel nem csak a menő járgányt szerezhetik meg, de a francia gengszternek is keresztbe tehetnek. (Freeman Film)

2017. 09. 17. 06:08

Csak két dolog jár a film megtekintése után a fejembe: 1) Bízok benne, hogy a Halálos iramban franchise nem ihlet meg több hasonló színvonalú ,,verziót", mert ez a sztori szemmel láthatóan Vin Dieseles kalandokat idézné meg, csak sajnos nem tud több lenni, egy egyszerű Sean Austin vagy Danny Trejo féle B kategóriás filmnél. 2) Remélem Scott Eastwoodnak lesz lehetősége bizonyítani, és nem abból fog megélni, hogy félelmetesen hasonlít őstehetség apjára. Ugyanis eddigi filmjeinek többsége nem éri el az 5.0 szintet imdb-n, és sokról hallani sem lehetett kis hazánkban. (Nagyobb filmekbe pedig mellékszereplő.) Egyszerűen a filmben, amit menőnek gondoltak minden elvérzik. Nincs egy épkézláb párbeszéd, egy lazának tűnő beszólás, és kabaré amit a nagymenő rosszfiúk (gengszterek) alakítanak... Minden helyzet súlytalan, nincs kiért szurkolnunk, nem jön át, hogy igenis a szereplők küzdenek az életben maradásért, a főhős szerelmes és a többi. A film végi csavar pedig röhejesen sikerült, átértelmezi a filmet ugyan, de ez sem tudott változtatni a film élményen, inkább csak még röhejesebbé teszi. Az autós üldözések elfogadhatóak, bár kb. a német Padlógáz c. filmet érdemes egy mércének beállítani, és a régi klasszikus járműveket is meglehetett csodálni, ami kis pluszt visz a látványba. Autók szerelmeseinek ez miatt lehet okoz egy kis élményt, de számomra ez a másfél óra nehezen volt emészthető.

2017. 07. 10. 19:21

Scott Eastwoodot nagyon bírom, de ebben a filmben nem sokat tudott megmutatni tehetségéből. Nem rossz mozi ez, de nagyon beleolvad az átlagba, így sajnos eléggé feledhető élményt nyújt, a Nyom bébi nyomd után egy héttel pedig legfeljebb közepest ért a számomra.

ja
2017. 07. 08. 13:12

Szerintem kimondottan jóféle autós akciófilm lett egy jóképű férfi- és egy gyönyörű női főszereplővel. Engem teljesen lekötött, jó volt hűs moziteremben ez a kis adrenalinbomba. :) Merem ajánlani!

Kaaris
Simon Abkarian
Kaaris
Clemens Schick
Simon Abkarian
Freddie Thorp

Ana de Armas hónapokig hazánkban forgatott a „Szárnyas Fejvadász 2049” stábjával.

(zsoldosbetti)

A Kipörgetve forgatása 2016. január 4-én vette kezdetét Párizsban és Marseille-ben, Franciaországban.

VOX.hu - Kipörgetve
Egy épkézláb cselekmény sem jött össze: a teljesen indokolatlan epizódok és mellékfigurák, valamint a végén egymás hegyére hányt „óriási fordulatok” szétzilálják egy tisztességes B-film esélyét is, és fájóan nélkülöznek bármiféle izgalmat. Az sem segít persze, hogy a rendezés még iparos munkának is középszerű, ez pedig autósüldözések vonatkozásában, pláne néhány héttel a Nyomd, bébi nyomd után nagyon nem elég. 50/100