Pandorum

Pandorum

A filmnek egyébként van egy rendezői változata is, de eddig még nem adták ki.Szerző: JRD

Az eredeti forgatókönyv írója maga sem hitte, hogy az ötlet valakinek tetszeni fog, így alacsony költségvetésű projektnek szánta.Szerző: JRD

A történet eredetileg egy börtönhajón játszódott volna.Szerző: JRD

A film rendezőjének a lánya is feltűnik egy rövidke jelenetben. Ő a gyermek a vadászok hordájában.Szerző: respect the movies

A filmben több fontosabb karakternek egyszer sem hangzik el a neve. A nevüket csak a végső stáblistában olvashatjuk.Szerző: respect the movies

A filmben egy rövid szerepben feltűnik Norman Reedus, a The Walking Dead egyik sztárja is.Szerző: respect the movies

A film eredetileg egy nagyon alacsony költségvetésű, független film lett volna, teli ismeretlen színészekkel, de végül az Impact Pictures stúdiónak tetszett a forgatókönyv, így lehetett a film költségvetése közel 33 millió dollár.Szerző: respect the movies

A film egy trilógia első része lett volna, de mivel gyengén teljesített a mozikban, kétséges, hogy valaha is elkészítik a folytatásokat.Szerző: ps

Az űrhajó neve Elysium, ami egy ógörög kifejezés a tökéletes boldogságra.Szerző: ps

Ez az első film, amelyben Ben Foster és Jon Foster, a két fivér együtt szerepel.Szerző: ps

Ben Foster ragaszkodott hozzá, hogy élő rovarokat egyen a forgatáson.Szerző: ps

André Hennicke, a fő vadász maszk nélkül is megjelenik a filmben, ő a tiszt a nyitójelenetben.Szerző: ps

Leland nyakában a nyakörv egy futurisztikus páncél kiegészítő.Szerző: ps