A pénznyelő

The Money Pit

2021.12.29 Ildikó Bacskai

A pénznyelő (1986)

Rettenetesen népszerű film remek színészgárdája és nagyszerű humora miatt, a történet egyszerűen keserédes. Én azért tettem az átlagos kategóriába, mert néhány jelenetet nagyon túlzónak éreztem, viszont a férjem valamiért halálra röhögi magát pont a számomra túlzó jeleneteken. Igazi családi film.

2019.08.22 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Szeretkezz, ne építkezz!!

Tom Hanks karrierje kezdetén gyakran vállalt romantikus-, és karrierszerepeket, s már ezekben a korai filmekben is remekül megmutatkozott a komikus vénája (legyen szó akár a Meg Ryannel közös romcsi filmekről, vagy ott a Segítség, felnőttem!, ami szá... Teljes kritika

2018.12.07 mamiéstöti2

Rengeteg pluszt adhat az embernek, amikor épp rossz passzba van. Sok életszagú jelenet, ami a harcra ösztönöz.

Tom Hanks egyik nagyon jól sikerült,igen korai,de vállalható vígjátéka. Vicces jelenetek,már-már burleszkfilmbe illő képsorok,kis romantika,kis dráma,és hopp,vége is a mozinak. Megnéztük,tetszett,de nem egy kultfilm.

2017.08.30 Deku

Egy részről megható tud lenni, hogy ennyire mély a történet és részletes, másrészről nézve szórakoztató is egyben. A karakterek megalkotása pedig hibátlan.

2021.02.08 Eastern79

Épp a napokban láttam újra Tom Hanks eme korai filmjét, és még mindig jókat nevettem rajta. Aranyos film, amolyan "rajzfilmes" humorral. Garantált kikapcsolódás a család minden tagjának.

2017.08.02 Berto49

Tom Hanks az igazi nagy sikerei előtt komikusként volt elkönyvelve. de ezt a beskatulyázást idővel „kinőtte”. Ez a burleszk elemekkel fűszerezett vígjáték munkásságának hetedik darabja, amely sikerrel hat a nézők nevetőizmaira. Hogyan alakul egy az e... Több

2019.01.15 dailyfilmsan

Annyira jó. Bármikor meg lehet nézni és bármennyiszer. Az a kritikus szemléletmód ahogyan a szakemberekhez és az ingatlanoshoz áll a film az valami parádés. Tom Hanks a mai embereknek a drámáiról és a kínok kínját megélő fájdalmas tekinteteiről hírhe... Több

2019.05.17 Ms. Akárki

Nagyon jó romantikus vígjáték. Halálra nevettem magam. De a végére végülis csak jóra fordul minden miután már elkészül végre az a szerencsétlen lakás. Epikus jelenet, amikor a konyhában a kábel elkezd kiégni a falban és kb minden elektronikus cucc tönkremegy így abban a helyiségben.

2019.04.21 MidoD7

Kiváló történetvezetés és hangulatvilág. Ez teljesen tuti volt. Beton erős sztori volt adva, és igazán jól megformált karakterek. Emellé ki kell emeljem a zenét, ami nagyon szépen feldobta a hangulatot, és emiatt teljesen oda voltam érte. Imádom.

2016.04.16 Zsceeeka

Nemrég láttam életemben először a filmet , valahogy régi filmeket nézhetném volt , és erről jó véleményeket olvastam és ismerőseim is dicsérték még régebben. Tetszik a fiatal Tom Hanks, ahogyan játszik , és nevettem pár jót rajta, nem bántam meg.

2016.02.15 doroffee

Jópofa, vicces kis film volt. Minden percében lehetett nevetni. Könnyed kikapcsolódás - szóval világmegváltóan különleges poénokat nem kell várni tőle, de a leesős-lezuhanós-polcösszetörős stb, poénokat kedvesen és bájjal hozza.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Abszolút alapfilm megint a 80-as évekből, abból a korszakból amikor a filmek nagyon magas %-a kiváló és tartós és imádtuk őket. (VHS korszak) Erre még az is rátett, hogy a szinkronok is nagyon sokat dobtak a filmeken. Nem kérdés, nem vitatható, nem b... Több

2018.07.06 oneminute

Számomra igazi klasszikus. Nálunk szállóigévé vált a filmben számtalanszor elhangzó ígéret, a mikor is lesz készen kérdésre adott válasz: A két hét. :)