A pláza ásza

Paul Blart: Mall Cop

2019.07.29 Ms. Akárki

A végletekig egyszerű, sablonos és unalmas film sajnos. Pedig az előzetesek alapján többet vártam tőle. Kár érte. Bár eléggé komolytalan maga az alaptörténet is. Egyedül a Kevin James rajongóknak érdemes megnézni. Benne nem csalódunk sosem.

2018.04.10 Szilonka

Úristen már közel 10 éves ez a film?! Egy nagyon egyszerű történetű film, igazán kedves humorral. Nincsenek benne alpári poénok mégis kedvelhető alkotás.

2017.10.03 indingo

Szerintem ezt a filmet eltalálták, még az ízlés határán mozogtak a poénok, nem voltak túlerőltetve és nem értelmileg visszamaradottaknak készítették.

2017.11.20 Deku

Hihetetlenül egyben volt a film, főként a főszereplőért voltam oda mert nagyon összetett karakter lett. Nagyszerű módon ért ahhoz, hogy kikapcsolja és szórakoztassa a nézőjét. Ha még nem nézted meg javaslom.

2019.07.13 Norbert93

Kellő mértékben és ízlésesen figurázza ki azokat az embereket, akik szerettek volna rendőrök lenni, de nem feleltek meg a feltételeknek. Bár maga a film szórakoztató is a maga módján megmarad a B kategóriás, tipikusan sablonos amerikai vígjáték szint... Több

2018.03.31 Bazzzsi

Meglepően könnyed és humoros film, nem kell rajta sokat gondolkodni, de valahogy beszippant a sztori. A második rész már nem tudta megütni ezt a szintet.

2018.08.09 TomÁcs

Egész helyes amerikai vígjáték, a főszereplő karaktere is kedvelhető. A története valóban vicces volt.

2018.07.30 Norbi

Egy igazán jól sikerült l vígjáték, egy borús nap után tökéletes ellenszert tud nyújtani. A főszereplő a kis esetlent hitelesen hozzá, és mindenki szurkol neki/nevet rajta.. többször nézhetős!!

2017.12.30 Greeta

Kevin James nem tartozik korunk legnagyobb színészei közé, de az ilyen esetlen figurákat nagyon jól tudja hozni. A film könnyed, humoros és nem folyik benne vér.

2017.10.27 SzFa

Borzasztóan jó film, nagyon vicces, remek poénok, kiváló történet. Egyáltalán nem erőltettet. Remek színészi válogatás, és hozzá kiváló alakítások. Mindenkinek ajánlni tudom. Elejétől a végéig nagyon jó film.

2018.03.30 NFG

Számomra ez egy paródiafilm lett, amiben a fontoskodó biztonsági őröket parodizálják ki! Mégse bántó, inkább vicces és "izgalmas" film lett! Én ajánlom!

2015.05.25 smith

Ritka manapság a jó vígjáték, a legtöbbet nagyon erőltetettnek érzem. Ez hozta azt a szintet, amit egy vígjátéktól elvárok. Bátran ajánlom mindenkinek, kellemes kikapcsolódást nyújt. Most tudtam meg, hogy lesz folytatása, azt is várom már! :)

2015.06.19 kovi23

Sajnos a nagyobb poénok az előzetesben már eldurrannak, néha vannak üresjáratok, és erőltetett poénok. A szereplők el lettek találva. Aranyos volt, ötletes és jól kidolgozott Kevin James karaktere.

2018.03.30 NRD

Humoros és izgalmas, ami nálam a nyerő páros. Nekem kifejezetten tetszett, a kommandózási kísérlet, amivel próbálkozott. Nagyon mókás volt, ahogy azzal a kétkerekű valamivel ment mindenfelé.