A pláza ásza

Paul Blart: Mall Cop

2015.11.02 sztankobazsi

A sztori jó, mivel adott egy pláza járőr, aki lúzer,és méghozzá dagadt is, ebből csak valami jó sülhet ki, gondolták a rendezők, hát nagyon benézték. Nekem nagyon erőltetett volt, na meg az összes poént lelőtték az előzetesben.

2015.06.17 nikiszalanics

Nem lett volna ez olyan rossz film, de a kivitelezés nem igazán jött össze. A történet főhőse nagyon jól kidolgozott, szerethető figura, és nagyon illik erre a szerepre Kevin James. Talán ha nem ő lenne a főszereplő, lehet, hogy még ennyire sem lett volna jó.

2015.06.03 miska1967

Nem volt rossz film, bár én többet vártam tőle. Az előzetes megnézése után sokkal jobbnak tűnt a film. A film nézése során egy-kétszer hangosan fel lehet nevetni, de a többi poén csak erőltetettnek tűnt. Egy laza másfél órás kikapcsolódásnak elmegy, de semmi több.

2015.06.02 zsuzsa

Nekem tetszett, a sztori jó, mivel adott egy pláza járőr, aki lúzer, dagadt, cukorálomkóros, muterral meg szintén testes lányával éldegél és jobb híján minden energiáját a munkájába öli, ám egy szép napon megpillantja a kedves parókaárus lányt, aki t... Több

2015.05.20 mokanszkit

Én a jó kategóriába sorolnám ezt a filmet, hiszen a műfaját mint vígjátékot megállta a film, jó poénokkal, és persze Kevin James esetlenségével egy jó kis délutáni kikapcsolódásra remek ez a film.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nekem tetszett, de csak Kevin James ( amugy is szeretem a Férjek gyöngyében alakított szerepe miatta) miatt, mert nagyon jól játssza a túlbuzgó biztonsági őrt. A sztori jó, színészek tűrhetőek.

2015.09.18 romeo666

Nagyon jó film volt Nekem kifejezetten tetszett :) Kevin James Jó Színész és Jó filmjei vannak :) Könnyed kis szórakozás 4 csillag

2018.10.06 LadyN

Meg lehet nézni egyszer és lehet is rajta jókat röhögni. Egy olyan közepes, langyos vígjáték, de nem a rossz értelemben. Inkább olyan, amin kicsit ki lehet kapcsolni. Nekem alapvetően tetszett.

2015.12.12 hedva

Aranyos kis film, nincs tele ordenáré poénokkal, teljesen jól nézhető, van benne vicces történt, kedves, esetlen karakterek, stb. Azért nem fenomenális, sokszor lapos és leül, szóval nem tömör gyönyör az elejétől a végéig, de azért abszolúte nézhető.