Ray Donovan

Ray Donovan

2024.01.21 aliasteáscsésze

Egyszer egy filmes felmérésen feltették a kérdést:

Vajon kit hívnál a szuperhősök közül, ha segítségre lenne szükséged az életed megmentéséhez? Kedvesem azonnal rávágta: Ray Donovan. Nem Pókember vagy Superman. Ray! És, bár nem tekintem szuperhősnek, próblémamegoldásban csillagos ötös. A sorozat nálam a top ötben szerepel.

2022.03.05 Robinson76

Kedvellek is meg nem is

Egy ismerősöm ajánlotta a szériát, de csak húztam-halasztottam a megtekintését. Aztán egyre több dicséretet hallottam róla és utána is olvastam, majd ezek hatására elkezdtem nézni. Pár részt követően úgy voltam vele, hogy jó jó, de a 7 évad ebből túl sok lenne, így még idejében abbahagytam. Elég sok szálat indítanak be az elején, de bevallom egyik sem fogott meg annyira, és a főhősön kívül egyik további karakter sem hozott lázba. A sorozatot az első évad alapján lehúzni nem akarom, de folytatni sem.

2015.09.19 tamas84

A Ray Donovan egy tökéletes kamaradráma, rég láttam már ehhez foghatót. Nálam abszolút helye van, de egy all time best of listán is simát helyet találnék neki a minimum legjobb 20-ban. Liev Schreiber tökéletes választás volt, de a többiek is olyan vehemenciával hozzák a karaktereiket, hogy öröm nézni.

2015.02.09 kamivagyok

Mire megnézed a sorozatot, olyan mintha együtt laknál Ray-jel és a családjával, de mellette számos zsarolási és kínzási módszerbe is beavat a rendező :D Remek széria, jó alakításokkal, feszült, drámai pillanatokkal.

2015.10.26 akela70

Az első évad végignézése után az az érzésem, hogy a Maffiózok sorozat sikerén felbuzdulva az alkotók arra gondoltak, hogy lemásoljuk a karaktereket és akkor már nagy baj nem lehet és gyakorlatilag borítékolható a siker. Nálam ez nem jött be. A főszer... Több

2017.05.13 Mia1982

Ez HBO sorozat ha jól tudom, ami általában egytől egyik remek! Ez valahogy nem fogott meg, érdektelenül néztem végig az első részt, talán bennem van a hiba, nem volt hozzá hangulatom, nem tudom...Csak jót olvasok róla, lehet ismét bepróbálom..

2015.03.29 Trob

Hát eleinte nem tetszett, harmadik résztől rájöttem hogy durván üt a sorozat. Mindenkinek ajánlom! Liev Schreiber iszonyat erős karaktert hoz, nagyszerűen alakított.

2015.04.18 grigoriy1rem

Aki problémamegoldós maffiás sorozatra vágyik, annak most szólok, hogy ez nem az, hanem egy családi dráma. Én is bedőltem az elején, viszont így sem kellett csalódnom, kiváló sorozat lett, nagyon ütős szereplőgárdával. Nem lesz belőle klasszikus, de hogy nézős, az biztos.

2018.07.03 Gino

Nagyon ütős sorozat lett a Ray Donovan, megértem azokat, akik szerint kicsit laposodott az első évad, de én erre inkább azt mondanám, hogy mélyebb lett. A második évad simán hozta az első színvonalát, kaptunk jó sok történetszálat is, amit ügyesen fontak össze a készítők. Nálam biztos helye van a folytatásnak is.

2016.02.11 Zsombi

Nagyon vártam ezt a szériát, és a pilot után be is került a kötelezők közé, de aztán kicsit elkezdtem unni az évad második felében. Nem tudok rá egyébként rosszat mondani, csak talán nem azt hozza, amire számítottam, ezért ez a kicsit keserű szájíz. ... Több

2022.05.16 indra666

Jon Voight mellékszereplő, majd minden részben feltűnik, az alakítása zseniális. Olyan szinten felpörgeti a filmet, hogy ha feltűnik garantált a humorral átszőtt szarkazmus. Szinkron jobb nem is lehetne.