Részeges karatemester

Zui quan

2024.03.09 Schumy1

Gyerekkoromban vendégségben mindig ezt néztem, akárhányszor csak voltunk. Nagyon vicces volt.

Édes bosszú?Igen.És ha ehhez inni kell,az még egy plusz a történetben.Vicces,kellemes kis film,tele jó kis verekedésekkel,és poénokkal.Jackie Chan ezeknek a filmeknek a nagymestere.

2018.01.15 Shelby07

Az egyik kedvenc Jackie Chan filmem. Igazán élvezhető és mint a legtöbb filmje, ez is fantasztikus.

2015.02.06 Yosihiro

Jackie Chan egyik legjobb alakítása szerintem. Még komment sincs ezen meglepődtem. Mikor még csak videóról tudtuk nézni ezen filmeket mindig lenyűgöztek.Amikor most megnézem dvd akkor is mindig találok benne valmi újat és akárhányszor nézem mindig jó :) Csak ajánlani tudom mindenkinek nagy klasszikus :) Üdv Yosi

2017.08.04 Orosz István

Nagyon jó kis film, az egyik kedvenc Jackie Chan filmem. Tetszik ez a részeges karatemester harcművészet is. Kalandos is, sokat nevettem rajta, bármikor jó újra nézni.

2018.07.18 Norbert93

Legendás alkotás az azóta élő legendává vált Jackie Chan mestertől. A harci jelenetek ötletesek, viccesek és részletesen meg vannak koreográfolva, amit az idő inkább csak megszépített. A kínai humor, a kung fu és Jackie Chan tökéletes egyveleget alkotnak.

2019.05.28 harnas1207

A műfaj kedvelőinek ez egy kiemelkedő darab. Kis gyermekként talán még én is élveztem. De semleges felnőtt nézőként, inkább kínszenvedés egy ilyen filmet újra megnézni.

2018.07.23 Norbi

Régi nagy klasszikus a szememben. Mára már kötelező műnek számít minden harcrajongó körében, nem véletlenül. Nagyon vicces, és szórakoztató történet.

2018.02.20 SzFa

Nem mondom, hogy rossz film, de nem is tenném be magamnak. Nem szeretem a karatés filmeket, de ez még is jó, vicces és szórakoztató, de nem az én stílusom. Azért meg lehet nézni, főleg aki ezt s stílust szereti.

2018.10.05 thejoker

Nagyon jó film, Jackie Chan egyik legjobb filmje. Nagyon szórakoztató és vicces. Bármikor újra tudnám nézni. Ajánlott!

2018.03.23 NFG

Szerintem mindenkinek ismernie kéne ezt a filmet! Merem azt mondani rá, hogy a mindenki által ismert Jackie Chan legjobb filmje lett! Minden korosztály találhat benne magának tetsző részt!

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Az egyik, meg élvezhető Jackie Chan film, nem olyanok, mint a tucatszámra készülő későbbi ripacskodásai. Itt meg volt törtenet, voltak többdimenziós szereplők, volt dramaturgia. Az egyetlen komoly baj vele az, h a címmel ellentétben ez nem karate, hanem kung fu.

2016.05.13 wooderman

Jackie Chan és a kung -fu, igazi klasszikus. Nagyon vicces film, egy részeges karatemesterről, aki berugva tud a legjobban verekedni. Eléggé egyedi felfogással rendelkező, nagyon vicces film.Érdemes megnézni.

2017.05.17 Zoer8993

Ehhez fogható filmet nem sokat láttam és ez most jó értelembe véve. Olyan hangulatot tudott teremteni amivel elérte nálam, hogy csak perceknek tűnjön az egész játékidő. Remek szórakozást tudott nekem nyújtani és ez nyerő volt.