Éjszakai hajsza

Run All Night

2015.03.14 LionScot

Egy tipikus akciófilm, tele izgalommal. Pörgős, néha lélegzet elállító jelenetekkel. A műfaj kedvelőinek, nyugodtan ajánlom!

2015.03.25 casio_betti

Kicsit sok már Liam Neeson, nem tudom hogy fér még el más gyomrában ez. Megint védelmezi a családját, megint a végsőkig, megint győzni fog, megint szuper minden. Remélem van még gyereke akiket folytatásban megment...

2015.03.31 feri921219

Liam Neeson filmjei mindig jók :D Ez hasonlít az Elrabolva sorozat első részéhez ami egyáltalán nem negatív Én kimondottan élveztem, bátran merem ajánlani az akciófilmek kedvelőinek. :D 9/10

2015.03.17 kotipeter

A film kihagyható szerintem. Természetesen meg lehet nézni, nem bűn rossz, csak számomra már egy kicsit bosszantó,hogy Liam Neeson ilyen irányba ment el. A Taken 1 kellett, a többi után már felesleges volt. Kezd kicsit egysíkúvá válni a színész, ez nem jó. Be lesz skatulyázva, utána onnan meg nehéz kitörni.

2015.03.17 modora

Igazi akciófilm, nagyon pörgős, szórakoztató, elképesztő filmjelenetekkel. Ajánlom !

2016.05.29 kasztni

Liam Neeson az Elrabolva 3 után végre visszaállította renoméját. Pörgős, izgalmas akciófilm lett az Éjszakai hajsza, a műfaj kedvelőinek nyugodt szívvel tudom ajánlani.

2015.03.26 Köteles80

Elég középszerű lett a film, sajnos egy kicsit unalmas már ez a téma Neeson-tól. Ha először látnám, akkor lényegesen jobban ítélném, de így csak egy közepes.

2015.06.08 ultemate

Nagyszerü film.Engem megfogott!