Ryan közlegény megmentése

Saving Private Ryan

2015.02.21 oneminute

Klasszikus darab, bár Tom Hanksszel kapcsolatban elfogult vagyok. Minden filmje hatalmas alkotás. A háború poklát hozza közelebb a nézőhöz, s megmutatja, hogyan lehet embernek maradni. Mindenkinek látnia kell ezt a filmet.

2016.05.04 raczdavidzsolt

A kedvenc történelmi filmem! Ezzel szerettem meg a történelmet! Fantasztikus! Könnyeztem sokat rajta!

2015.10.27 fcbnandi

A háborús drámákat mindig is imádtam és mivel Matt Damon ls Tom Hanks kedvenc színészeim, így kötelező volt megnézni. Egyszerűen imádom ezt a filmet. Bátran ajánlom mindenkinek. Még annak is aki nem szereti a háborús filmeket.

2017.05.30 szkodvig

Gyerekként láttam először,habár nem igazán volt nekem ajánlott anno. Nyilván akkor még nem tudtam felfogni azt a súlyos mondanivalót,amit közölni akar a film. Felnőtt fejjel újranézve új értelmet nyer az egész. Roppant jó kis dráma lett,megérdemelt a magas pontszámozása.

2015.10.31 Sodanth

Tisztelgés a 2. vh hősei előtt

Spielberg nagy háborús mozija. 1998-ra Spielberg már túl volt a nagy scifi filmjein, a Jurassic Parkon és a sok Oscart hozó Schindler listáján is. Édesapja háborús veterán volt és az ő unszolására mindig szeretett volna egy vérbeli II. vh-s filmet cs... Teljes kritika

2016.02.10 norbi0102

Nem említeném a nagyobbak között a nevét ennek a filmnek mert vannak bőven hibái de bárki számára könnyed kikapcsolódást nyújthat. Szerintem nézős és szórakoztató.

2015.06.22 Tomi

Egy jó háborús film jó alakításokkal. Talán egy kicsit hosszú a film de ennek ellenére nézeti magát. Ajánlani tudom azoknak akik nem rettennek meg a véresebb jelenetektől sem és szeretik a jó drámákat

2015.06.30 padfoot8925

Akkorát csalódtam. Unalmas, vontatott, álmosító tákolmány. Tom Hanks alakítása hibátlan. A valaha volt egyik leginkább túlértékeltebb háborús film. Ez most nem jött be.

2015.01.28 a.edit63

Nekem nagyon tetszett. Tom Hanks alakítása kiváló és a történet, a rendezés is, minden tökéletes!

2015.07.14 prongs2001

Kellemesen csalódtam a filmben. Sose néztem volna meg hasonlót mégis hihetetlen élményt nyújtott. Többször is láttam és bátran mondhatom, aki kedveli, ezt a stílust nyugodtan megnézheti.

2016.04.29 angel001

Háborús film,aminek nem kellett volna ennyire unalmasnak és semmit mondonak lennie.Egy emberért mindent felkutatnak kockára tesznek, úgy hogy közben mások simán meghallnak...Ez egy kicsit már túlzásnak, egy rossz probálkozásnak tűnő film.

2016.04.11 BallEr

Teljes kudarc lett ez a film nem tudok rá jobb kifejezést írni, mint ezt. Ráfért volna valami pörgés, de semmi. Nagyon gyenge alakítás volt ez a szereplőktől is és így nem jött át a film.

2015.06.04 sonyxxx

Ez egy nagyon intenzív, nagyon szemléletes és nagyon brutális háborús film, az egyik legjobb a maga műfajában. Igazán kiemelkedővé Tom Hanks játéka, és Steven Spielberg rendezése tette ezt a filmet.

2015.11.20 Robi92

Meghökkentő és sokkoló film,mély mondanivalóval. Azért akad benne pár háborús poén is. Jók a színésze,kiemelném Tom Hanks-et remekül játszott a filmben. Némi üresjárat van a film közepén,de a vége tökéletes.