Ryan közlegény megmentése

Saving Private Ryan

2017.11.16 baalint

Egy nagyon jó film a barátságról. Tom Hanks egyik legjobb filmje,itt is bebizonyítja hogy mennyire zseniális színész. mindenkinek ajánlom aki még nem látta,ez egész estés mozi lesz :)

2015.10.27 krysn95

Nem egy vélemény alapján a leghitelesebb ebben a filmben ábrázolják a partraszállás, de nem csak ezért érdemes megnézni.. Jól érezteti azt az alapigazságot, hogy, a háborúknak soha nincsenek nyertesei, csak vesztesei. Klasszikus, magával ragadó, reális.

2015.06.08 veszi.peter

Spielberg mester a háborús filmekhez eszméletlenül ért, Tom Hanks-el pedig zseniális színész. Nagyon jó film, elképesztő képsorokkal, borzasztó jelenetekkel, annyira hitelesen mutatja be a háborút.

2015.04.17 KeriPeti

A legjobb háborús film, amit életemben láttam. Tom Hanks zseniális. De Spielberg a legnagyobb agy. Nagyon ért a háborús rendezéshez, talán ebben a legjobb. Nagyon megrázó és hiteles az egész, mintha a néző is ott lenne.

2015.06.01 *tünde

Egy klasszikus háborús film, kiváló szereplőkkel. Érzelmileg magával ragadó. Az emberi érzések bemutatásáról szól ez a film.

2015.05.10 Szeky

A Ryan közlegény megmentése egy klasszikus háborús film. Aligha ismerek olyan embert, aki ne látta volna. Nagyon jól átülteti Spielberg azt a szituációt, amit a partraszállás idején a katonák átélhettek. Rendkívül látványos, néhol már-már túl őszinte... Több

2015.06.24 Newyqrk

Remekül kezdődő filmről beszélünk, ami tovább is viszi a szintet. kötelező darab mindenkinek, aki szereti a háborús filmeket vagy csak érdekli. A befejezés pedig nagyon-nagyon jóra sikeredett

2015.12.30 Niki19

Nekem nagyon tetszett ez a film. A háborús jeleneteket nagyszerűen oldották meg benne. Izgalmas, tele kalandokkal. Érdemes megnézni. Csak ajánlani tudom.

2015.11.23 Beniko

Nagyon ütős háborús film. Már a bevezető képsorok hidegzuhanyként hatnak. Ennyire jól megfilmesítve még nem láttam a normandiai partraszállást. Igazi Spielberg remekmű.

2015.12.29 sepsiklaudia

Ryan közlegény megmentése igazából nem is Ryan közlegény megmentéséről szól

2015.06.01 *bella

2015.02.10 RobThe10

Imádom! Elképesztő film. Sírós kategória ez is. :)

2015.09.12 Meeroz21

So-so alapon van a film. Mármint szerintem. Amolyan egy hétvégén leülök és megnézem a családdal feelinges vagy épp ha nincs mást nézni arra megteszi. Maradandód sajnos nem alkotott, de néha ilyen is kell.

2015.11.01 FilmesPéter

Az egyik legerősebb háborús film, és mint dráma is nagyon erős alkotás. De ez természetes, a kettő együtt jár. Tom Hanks a 90-es évek kiemelkedő színésze volt, ebben a filmben is megmutatta a tehetségét. Spielberg-ről meg nem is kell beszélni, régen ő votl a legjobb rendező.