Kiéhezettek

The Girl with All the Gifts

Movieaddicts.hu
2016/09/27

Egy szépen fényképezett, sajátos atmoszférával rendelkező horrorfilm, cuki gyermekfőszereplővel, meg egy csipet, tipikus angol humorral. A zsáner rajongóinak csak ajánlani tudom. Több

Kultúrpart.hu

Bezombultak a fiatalok
Azon túl, hogy kielégíti a tini célközönség eszképista vágyait, a Kiéhezettek egyben bizonyítja is saját mondanivalóját, mely szerint a „régen minden jobb volt” filozófia leginkább a világ természetes változásainak nem értéséből fakad. Ezúttal ugyanis sikerült frisset és ütőset mutatni a zombifilm rengeteg jó és rossz mozit számláló, fél évszázados műfajában. Több

Supernatural Movies
2016/09/29

Egy jól kimunkált, sokrétű darabbal állunk szemben, ami végre friss vért pumpál a műfaj szikkadt vénáiba. Ideje volt már. Több

Vox.hu

Értékelés: 8.5/10
A film, amiben az „okos kislány” kifejezés új értelmet nyer. És egy műfaj is. Több

Revizoronline.com
2016/10/02

Walking kid
Mike Carrey általános rajongásnak örvendő zombis regényéből a mozifilmes talajon még ismeretlen Colm McCarthy készített korrekt, gondolatgazdag adaptációt. A történet felvetései is meggyomrozzák az embert, de mozgóképen látni mindezt még felkavaróbb. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több

24.hu
2016/10/03

Zombifilmen gondolkodni nem kell félnetek jó lesz
Gyors zombiteszt: a központozós poént értjük? Igen? Jó, haladjunk, itt van egy zseniális élőhalottas mozi, mi ez, ha nem bréking nyúz? Kiéhezettek. Kritika. Több

Cornandsoda.com
2016/10/04

A Kiéhezettek “univerzuma” tehát szép számmal vonultat fel kifejezetten jó, és kicsikét gyengécske elemeket is. Szerencsére a hangsúly az előbbi felé tolódik, a hibák pedig pont úgy “helyezkednek el”, hogy nem zavarják túlzottan az élményt, így jó szívvel ajánlom a filmet minden horror és sci-fi rajongónak. Több

Smoking Barrels
2016/10/09

Értékelés: 8.5/10
Akár mérföldkőnek is mondható darab született a műfajban, amely egyszerre kompenzálja a Walking Dead narratív blöffjeit és a műanyagszerű sci-fi világokat sorozatgyártó ifjúsági regények örökségét is - nem mellesleg pedig egy kiváló film is egyben. Több

Puliwood.hu
2016/11/05

Értékelés: 7.5/10
A Kiéhezettek izgalmas, eredeti, humoros és drámai egyszerre. Az elmúlt évek egyik legkellemesebb meglepetése, hát még a műfaján belül. Több

Hessteg.com
2017/02/03

M.R. Carey című nagysikerű könyve alapján készült film az „újgeneraciós” zombi filmek egyik ékköve. A szereposztásban az alkotó, Colm McCarthy, aki több ismert sorozat elkészítésében is részt vett, két ismertebb filmcsillaggal készítette el legújabb mozifilmjét, Gemma Artertonnal (Boszorkányvadászok, Perzsia hercege) és Glenn Close Golden Globe-díjas színésznővel (101 kiskutya, A hatalom hálójában). Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!