Sherlock - A szörnyű menyasszony

Sherlock - The Abominable Bride

EPIZÓDINFÓ

A BBC a nagysikerű szériája negyedik évada előtt egy különkiadással örvendezteti meg a rajongókat, melyben a Holmes (Benedict Cumberbatch) és Watson (Martin Freeman) ezúttal nem a jelenben, hanem 1895-ben nyomoznak egy olyan ügyben, mely során kénytelenek megkérdőjelezni a józan észbe és a tudományba vetett hitüket.

(hp)
Rupert Graves
Una Stubbs
Amanda Abbington
Una Stubbs

2019.08.19 indingo

Nekem a sorozat jobban bejött. Több történés, tartalom itt sem volt, de azt 90 percben láthattuk. A története picit fárasztó volt.

2017.05.05 mamiéstöti2

Elég kiábrándító film volt, bár nem vagyok egy nagy Sherlock rajongó. Nem sokat kapunk vissza a főszereplőpáros közt elhangzó kifordított humorból és a bűntény is egyhangú.

2019.08.12 Ms. Akárki

Zseniális klasszikus shelock és watsonos nyomozós történet. Imádtam a színészgárdát. Benedict Cumberbatch remekül ráérzett a karakterére és többek között ezért is volt olyan jó film.

2016.09.08 wintermat

Ebben a sorzatban és e a hozzá tartozó filmben sem lehet csalódni. Remek játék, remek történet, remek minden. Látni kell, a sorozattal együtt.

2016.02.10 norbi0102

Mint ahogy az eddig Sherlock epizódik is , ez is zseniális. A történet nagyon jó és igazán jók a csavarok, ileltve az, hogy milyen eltéréseket lehet felfedezni a két különböző korban a karakterek között, amit szintén nagyon ötletesen oldottak meg.

(2016. 01. 17.)
Vírus a telegramban
Másfél óra káosz, amiben van azért rendszer. A Sherlock újévi különkiadása (The Abominable Bride) szigorúan a rajongókat célozta meg. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. Több

(2016. 01. 06.)
Sherlock – The Abominable Bride
Az igazat megvallva, ezért a részért kár volt felkelteni a londoni Baker Street 221B lakóit. Több

(2016. 01. 05.)
Sherlock: The Abominable
Nem stílusbravúr kellett nekünk, hanem Sherlock Holmes, úgy ahogyan mi szeretjük, és ezt meg is kaptuk. Kis fáziskéséssel, de megkaptuk a karácsonyi ajándékot, köszönjük szépen! Több
Helyszínelők
2000