A silvertoni ostrom

A silvertoni ostrom

Silverton Siege

A film három fiatal szabadságharcost követ nyomon, akik egy dél-afrikai bankban keresnek menedéket Silvertonban, és túszul ejtik az alkalmazottakat és annak ügyfeleit, és csak Nelson Mandela szabadon bocsátásáért cserébe engednék el… Több

Rendező: Mandla Dube
Forgatókönyvíró: Sabelo Mgidi
Ország: Dél-afrikai Köztársaság
Premier: 2022.04.27. | Netflix (2022.04.28.)

2022.10.04 aliasteáscsésze

Amennyiben azt veszem figyelembe, hogy valós események alapján készült, és a Netflix alkotása, mindenképp jól elkészített mozit néztem. A szereplők jól hozták a karaktereket.

2022.05.17 Török389133

Egyáltalán nem volt ez rossz, végig egész pörgős volt a cselekmény, nem volt üresjárat, egyszer mindenképp meg lehet nézni.

2022.04.28 Sebes Gábor

Átlagosnál jobb, három és fél

Érdekes történet, némi terrorista küzdelemről, rasszizmusról, kicsit átlagos forgatókönyvvel. Mindenesetre egyszer meg lehet nézni, noha kivétel nélkül minden szereplő antipatikus, nem beszélve az érthetetlen megmozdulásokról. Láttam már e témában rosszabbat is.

2022.04.27 csenge

Hát ez is az a film, ami amikor működik, akkor nagyon visz magával, de amikor nem, akkor rém gyenge hatást kelt. Nincs ez jól kiegyensúlyozva, pedig a sztoriban ott volt a lehetőség. Abszolút kihagyható.

2022.04.29 valaja

Bárcsak ne adnának ki többé ilyen filmeket. Káros a társadalomra nézve, mert életben tart egy történelmi jelentőségű történetet azok számára, akik 2 másodperces politikai haszonszerzésre vagy félrevezetett szerencsére akarják kihasználni. A film egyszerűen ROSSZ!

Ez a film Mandla Dube rendezői debütálása.Szerző: hp

Szent játékok