Sin City - A bűn városa

Sin City

2015.02.26 andor50

Nagyon látványos film, remek stílusa van. A történetmesélés is egyedi, Mickey Rourke szála tetszett a legjobban. Nagyon jó képregényfilm, a második rész egy kicsivel gyengébb lett.

2020.02.16 drg0602

Tökéletes....

Nagyon lefoglalt, tényleg nagyon jó atmoszférája van a filmek. Nagyon tetszenek a színészek, zseniális film. Simán többször nézhető!!!!!

2020.07.26 stevepisti

Jó kis film!

Nagyon jó film ,nekem nagyon tetszett. Nem ismerem a képregényt amiből forgatták. A képi világa egyedi, a szinek hiánya az elején egy picit zavart, de mindenképp jót tett neki. Számomra többszörnézős!

2017.07.25 Lonka

A történetek egy erős közepesre sikeredtek, szerencsére nem fojt folyamatosan a vér. Milyen egyszerű jó látványt csinálni, csak egy jó ötlet kell hozzá.

2016.09.28 Greeta

Engem a látvány jobban lekötött, mint maga a történet. Ha az utóbbi erősebb lett volna, egész jó film lehetett volna.

2019.04.12 MidoD7

Nem szeretném túlzottan fényezni a filmet, de azt hiszem, mégis így fogok tenni. Szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató, többször nézhető film. Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

2015.05.14 Syracuse

Tökéletesen összerakott neo-noir film, aki nem ismeri a stílust (HIBA), annak kezdésnek abszolút megfelel. Ráadásul nem akármilyen a szereplőgárda sem.

2015.05.03 Zsceeeka

Az egyik kedvenc filmem volt a maga idejében, azóta már sikerült felülmúlni, de attól ez még megmarad jellegzetes alkotásnak. A dialógusok idézhetőek, a karakterek feledhetetlenek, nagyon jól összerakott film. A folytatását azóta sem láttam, valahogy nem tetszettek a karakterek.

2017.09.06 moviewer

Nagyon szép és egyedi látványvilágú képregény-adaptáció. Tökéletes hangulatot teremt és a különböző történetszálak jól kiegészítik egymást. Számomra maguk a sztorik is sikeresek voltak és a színészi játék is tetszett a legtöbb esetben. Szerintem igazán egyedi film, mindenképp érdemes megnézni.

2018.07.17 czerik

Jó film, ajánlom mindenkinek.

2016.06.15 D. Shaday

Klassz film, jócskán megelőzte a manapság annyira dübörgő képregényfilmek idejét. Nagyszerű casting volt benne, tényleg mindenki azt a szerepet kapta, ami a leginkább illett rá, és természetesen a vizuális megvalósítás is pazar.

2016.02.10 Nathan03

Irgalmatlanul nagy film. Elképesztően jól megírt történet ami végig feszült nem laposodik. Erőteljes színészi alakítások főleg Marv karaktere, de mindegyik színész hozza a tőle elvárható szintet. Engem lenyűgözött csak ajánlani tudom.

2015.02.13 Loborg

Mindharom fejezet ugyanolyan jo, a kepi vilag teljesen visszvisszádja a kepregeny-erzest. A karakterek zsenialisak, a szineszek pedig bravurosan hozzak oket. Marv bacsi a favorit. (Meg Rori, amikor felhivja a mamit) :D

2018.07.09 bbozsi

Kihagyhatatlan szkeccsfilm, A-kategóriás Zs-kategória, mocskos, bűnős élvezet, merülés a fertőbe.