Sin City - A bűn városa

Sin City

2016.05.05 raczdavidzsolt

TETSZETT! Ajáni tudom! Érzelem dús! Idegállapotomba kerültem!

2015.04.22 Mate

Ilyen egyedi mű ritkán születik. Minden képkockájáról világít a kreativitás, még akkor is, ha csak egy fekete képernyőt bámulunk két fehér ponttal a közepén. A szereplőgárda 10/10, Frank Miller pedig betegesen brilliáns.

2016.02.04 ellcrys89

Ezzel a filmmel betelni elég nehéz. Mivel nagyon odatették az egésznek a hangulatát. Nekem személy szerint az ilyen filmek azok amik leginkább bejövősek. Összeszedett, klisé mentes fantasztikus.

2018.03.11 Evok1909

A képi világ, a karakterek, a történetek, a színészek... Hát ennyi. Kedvenc és csillag. Támadhatatlan.

2016.04.11 BallEr

Fatális tévedés lett ez a film, rémes, hogy miket össze tudnak tákolni. Az elejétől a végéig nagyon karcsú darab lett ez a film. Unalom és klisé halmaz jellemezte szerintem az egészet.

2015.05.06 superxaba

Páratlan, soha nem látott hangulatú film ez, igazi unikum a mai mozikban, minden perce leköt, minden perce fordulatos, minden kockája érdekes, egy igazán jó film ez!

2015.07.17 rhamus

Van benne némi fekete humor és igazán stabilan van felépítve a film története is. Rendkívül szórakoztató a film és lebilincseli a nézőt, míg fel nem villan a stáblista.

2015.06.03 Skarsh

A rendezőhármas meg merte lépni azt, amit sokan mások nem mertek volna. Lenyűgöző és nagyon jellegzetes képi világgal bír a film. A képregényes elmesélés pedig még különlegessebbé teszi a filmet.

2015.10.16 Blindspot

Szörnyű és borzalmas. Ezt adnám címnek rögtön. Egyáltalán nem találták el a filmet, az alapok jók lettek volna azonban valahogy mégse tudták úgy kivitelezni, ahogy azt illett volna ehhez a filmhez. Sajnos számomra így erősen bukta

2017.05.02 Wolowitz

Nagyszerű film, komor a hangulata és egyedi is éppen emiatt szerethető. Nagyon ritmusosan vezeti fel a történetet és nincs benne semmi hiba. Ajánlani tudom bárkinek aki kedveli ezt a stílust.

2015.11.22 somi

Tökéletesen összerakott neo-noir film, aki nem ismeri a stílust (HIBA), annak kezdésnek abszolút megfelel. Ráadásul nem akármilyen a szereplőgárda sem.

2016.05.07 anita9215

Ez már csúcs. Nagyon kellemes kis film, a látványvilága irtó szép és lélegzetelállító. Szerintem bőven szuper filmet kreáltak elénk a készítők. Javasolni tudom a stílus kedvelőinek.

2015.06.11 veszi.peter

Egy egyedi látványvilággal rendelkező film, már csak ezért is tudom javasolni megnézésre. Persze ennél sokkal több, tudjuk, hogy a látvány nem elég. Itt azonban több szálon futó történetek vannak, mindegyik érdekes, bátran ajánlom. A 2. rész már nem olyan jó sajnos.

2015.04.19 KeriPeti

A Sin City-nek van egy sajátos képi világa, amit előtte, meg talán azóta se láttam még egy filmben se. Fekete fehér, de 1-2 színt pedig kiemel. A film története egyedi, nagyon jó, több szálón futó cselekmény. A bűn városa, ahol bármi megtörténhet, ahol bármit szabad. Remek film, különösen tetszettek a monológok.