Step Up

Step Up

2018.08.23 kevelin

Channing Tatum szerintem ezzel a filmmel vált híressé. de egyedül ez a step up film lett jó a többi nekem nem jöt t be. ez se 100%osan de aki szereti a hip hop táncot és az ehhez kacsolódó zenáket az imádni fogja

2017.07.12 MP170506

Jól sikerült film, bár igaz, hogy a történet nem újdonság, volt már ilyen... de a koreográfiák, a zene, a színészek által feledésbe merül ez a kis hiba.

2018.05.14 Filmelemző

Mindig is szerettem ezt az amerikai fiatalokról szóló táncos filmet, mely sok egyéb mellett arról hires, hogy itt jött össze egymással Channing Tatum és későbbi felesége, a csodaszép (mellesleg szíriai felmenőkkel rendelkező) Jenna Dewan. Jó a rendez... Több

2018.02.28 MMcFly2015

A mára már elvetemült Step Up széria első darabja, ami még meghúzza a határt a táncot és a történetet illetően is. Így kapunk egy nem túl eredeti, de kellemes - inkább nézhető romantikus filmet. A néger gettó környezet számomra erőltetetten hatott, n... Több

2018.03.21 hackerjulcsi

Nagyon látványos film - de kizárólag a táncosok miatt, ami igazából a lényege is a filmnek. Maga az alapötlet és a film története egy kliséáradat, de az, ahogy táncolnak benne mégis filmmé és élvezhetővé teszi az egészet.

2016.12.21 trixxy

Jó táncosok, remek zenék és kiváló karakterek. Nekem ennyi elég ahhoz, hogy élvezetesnek tartsam. A többi része szerintem messze alul múlja az első részt.

2015.05.05 ocso

Gyenge a rendezés, nulla történet, de hát nem is ezért szeretjük a táncos filmeket... jók viszont a koreográfiák, a pörgés és a romantikus elemek. Könnyed, vidám film.

2016.05.10 deneslau

Pörgős, hangulatos, frappáns film ahol tényleg a hangulat a lényeg és nem a mondanivaló. Vicces, szórakoztató, aranyos, karakteres. Érdemes megnézni.

2015.03.24 szafffy

Jellegtelen film, nem sok tartalommal. A táncon és a ritmuson van persze a hangsúly, de azért lehetne egy kevés mondanivalója. Számomra unalmas volt.

2015.06.01 Enccso

Nem túl nagy a választék zenés filmekből, így én kénytelen kelletlen eltekintek a sztori bénaságától, mert cserébe olyan jó kis táncbetétek vannak benne. De hát ez a műfaj talán nem is tud többet. És talán nem is baj!

2015.10.31 katalin19

Piszkosul jól táncolnak benne. Az igazi diák filmsorozat. A szereplők is jók. Channing Tatum ráadásul jó pali is. Nagyon adja a film stílusát. Zenék meg vagányak :)

2015.05.01 Mozi22

Jó zene, klassz tánc pörgös story és szuper karakterek/ színészek. Kell ennél több?

2015.05.13 Sissy

Nem értek egyet az előző pár hozzászólóval. Szerintem igenis jó a rendezése is. Ne várjunk már egy táncos filmtől túl nagy sztorit. Az ilyen filmnek pont a a tánc a lényege, a sztori csak mellékes. Nekem nagyon tetszik a film, ez az egyik kedvencem

2018.01.26 Bogii

Jó kis film látványos koreográfiákkal és zenékkel, valamint a színészek is egész jók. Egyszer mindenképp megéri megnézni.