Step Up 4: Forradalom

Step Up Revolution

2018.01.26 Bogii

Jó kis film látványos koreográfiákkal és zenékkel, valamint a színészek is egész jók. Egyszer mindenképp megéri megnézni.

2016.12.21 trixxy

Végre nem verseny van a középpontban, hanem más célért táncolnak. A zenék jók, a koreográfia egyedi, a táncosok profik. Szerintem nem egy kiemelkedő mozi, de legalább nem annyira sablonos mint az előző 3 rész volt.

2015.10.31 katalin19

Forradalom a címe is nagyon vagány. Forradalomként is jön át a film mondandója. Írtó jól táncolnak. Jók a karakterek a helyszínek. A hátterek is nagyon ott vannak. Egyszerűen nagyon jó.

2015.05.08 Helgus

Tegnap néztem meg. Nem a történet, hanem a tánc miatt. Az ilyen filmekben a hangsúly ezen van. Én ajánlom mindenkinek, látvány és koreográfia szempontjából mindenképp megéri. Az előző filmekhez képest sajnos nem üti meg a 3. részt, de imádtam. Szerintem jó film

2015.11.30 golyo95

Nem a történet miat néztem meg hanem a tánc miatt. imádom az ilyen filmeket amiben sok jó zene és kitünö táncosok vannak.

2015.02.02 Dotty90

Szívmelengető, egyszer mindenképpen nézhető táncos film. Szerintem egész kreatív ötleteket mutatnak be benne. Nekem tetszett.