Stranger Things

Stranger Things

2019.11.26 fjumer

qurvajó és kész.

ez az amit tanítani kellene ! a sztori, a forgatókönyv, a helyszínek, a zene , és persze a színészek ( honnan szedik elő ezeket ? :-) . gyereknek -felnőttnek kikapcsolódás . és beszélni fogsz róla mert tetszeni fog !

2018.07.09 daportal

Én azért elég sok amatőr hibát és langyos felvezetést tudok említeni a szériával kapcsolatban, de az alapkoncepció nagyon jó és igazán élvezetes.

2019.09.22 Cliff Booth

Szintén egy elfáradt sorozat, ami semmi újat nem tud mutatni. Ismétlés az egész, pedig az 1. évad után bizakodó voltam.

2020.11.02 Hofi83

Jó volt

Az első évad szuper volt, aztán kicsit unalmassá vált...

2020.01.19 Brendicica

Furcsábbnál furcsább dolgok

A sorozat izgalmas, egyetlen egy percre sem lankadt a figyelmem! Az eddigi 3 évad számomra teljesen egyedül álló volt, nem találkoztam hasonló élményű sorozattal az életemben. Mind a gyerek-, mind a felnőtt szereplők tökéletes választások voltak. Az, ami igazán megfogott a sorozatban, a retro stílusa. A Stranger Things szerintem örökre egybe fort a Netflix nevével. Remélem a 4. évad is ennyire szórakoztató lesz, mint az eddigiek!

2021.03.20 Spastic

Aztaqrvab+

Elképesztően izgalmas sorozat. 50 perc pislogás nélkül. Végig pörgős, nem unalmas, akciódús, hátborzongató, szóval rohadt jó. A kedvencem lett!

2020.10.07 Kinga Nagy

Nagyon szuper sorozat, az egyik kedvencem! Már nagyon várom a 4. évadot!

2018.07.24 Nixi

Az elmúlt évek egyik legjobb sorozata szerintem(bár én még 10 másikra is mondom ezt):) Először azt hittem, hogy inkább gyerekeknek való vagy fiataloknak, mert gyerekek vannak benne,aztán elkezdtem nézni és nagyon nem így van,sőt...néha féltem is. A s... Több

2018.07.15 Maestro

Fantasztikus hangulat, szuper karakterek király zenék.

2018.01.02 balage

Remek sorozat, bár már súrolja a horrort (az ijesztgetések miatt), de még elbírható szerintem (én nem szeretem a horrort :) ).

2019.11.10 Stanbacsi

2. évadot zörgettem, de még nem lankadt a figyelmem. Nem gondoltam volna, hogy ennyire leköt majd ez a sorozat. Talán volt egy vagy két rész, ami kicsit lassú és csak húzza a sztorit, de ettől eltekintve mindenkinek ajánlanám.

2019.01.11 rrjuli

Stranger Things vélemény

Nagyon érdekes és szórakoztató sorozat volt,én egy hét alatt végig néztem.A legtöbb rész félelmetes

2019.01.16 szilagyi_bogi

Végre egy olyan sorozat amiben nem a főszereplők kiiktatása a cél

Végre egy olyan sorozat amiben nem a főszereplők kiiktatása a cél! Barátnőm ajánlotta ezt a sorozatot nekem, először be kell vallanom, elég szkeptikusan álltam hozzá, mert milyen lehet egy thriller sorozat gyerek főszereplőkkel? Azonban ez az előítélet az első rész után szertefoszlott. Azonnal megkedveltem a szereplőgárdát és a történet is magával ragadott. Ahogy egy maroknyi fiatal szembeszáll a misztikus lények sokaságával, és próbálják élni a mindennapjaikat, lenyűgöző elágazó történet bontakozott ki, amit egynéhány mai sorozat megirigyelhetne. Ráadásul nem a csillogó modern képekkel akarnak lenyűgözni minket, mint a társaik akiknek csak ez viszi valamivel feljebb a színvonalát, hanem az egyszerűségre törekedve minél nagyobb hatást elérve ezzel az egyre szélesedő rajongótáborban. Az évadok befejező részei pedig nem üresek és vontatottak hanem teljesen letaglózó és feszült várakozással teli hónapokat eredményeznek.

2018.01.05 Tulvivaa

Szerintem ez egy remek sorozat. A 80-as évek nagyon oda illik, és a szereposztás is zseniális/nekem Jonathan és Hopper karaktere tetszik a legjobban/ bár a többi szerep is remekül el lett találva... Alig várom a folytatást. :-)