Stranger Things

Stranger Things

2017.01.20 Katkatt

Sokkal több ilyen sorozatra volna szükség manapság. Remek kis története volt és a gyermekszínészek is nagyon jók voltak, végre nem babaarcú tehetségek voltak benne.

2017.01.08 holnaputan

Régi hasonló filmek, sorozatok hangulatát idézte, imádtam minden egyes percét. Remek volt a felépítése a témáról nem is beszélve.

2018.07.25 Meea

Magával ragadó sorozat! A látványvilág fantasztikus, a gyermek szereplők tehetségesek és nem idegesítők, mint sok más sorozatban/filmben.A történet egyedi és nagyon érdekes. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2016.11.22 csocsicsoda

Ütős kis sorozat volt, remek stílusban. A története kerek volt, de azért még maradtak nyitott kérdések egy következő évadra.

Ez a sorozat lélegzetelállítóan rossz, nem ajánlom senkinek, most komolyan, miért kell ennek a folytatását követelni, ez egy misztikus ,,nyolcvanas" években játszódó,hülyeség.....nem látom semmi értelmét.

2018.09.30 Indkgo

Ez a sorozat egy hatalmas siker lett. Alig várom a következő évadját. A történet hihetetlenül jó, leköti az embert, és tetszik, hogy nem a digitális világban játszódik. Egyik kedvenc sorozatom.

2016.08.22 Mliklós29

Végig izgalmas volt a történet, örülök, hogy nincs agyon húzva és nem készült belőle ezer rész. A retro hangulat és a zenék teli találat.

2017.12.28 notimoni

Az elején kicsit vontatott volt a sorozat, és várta az ember a fordulatokat, de nagyon jól beindult, és szép kis kerek egész lett a végére. Winona Ryder szerintem nagyon jól játszik benne és a gyerekszereplők is ügyesek! Várom a folytatást!

2020.09.01 Antónia

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon szeretem....ha valaki elkezdi nézni egyszerűen nem tudja abba hagyni. A stílusa jól el lett tálalva meg a szereplők is. Bár a korosztálya az nagyon kérdőjeles, mert azért vannak benne ijesztőbb jelenetek.

2016.07.21 juliS

Nagyon tetszett a sorozat retro-hangulata és szerintem kiválóan sikerült a visszautaztatás 1983-ba. A helyszín, az öltözékek, a díszlet...minden klappolt. Aki nem tudná, hogy ez egy 2016-os projekt, biztos volna abban, hogy a kilencvenes évek elején járunk.

2018.02.03 evlin16

2016 egyik legjobb sorozata lett véleményem szerint. Nem szerettem soha azokat az alkotásokat, amiknek gyerekek a főszereplői, de ez magával ragadott és hamar rákattantam. A második évad pedig még zseniálisabb volt, mint az első.

2024.02.18 csJózsef

Elég sokáig húzzák az utolsó évadot, van egy olyan sejtésem, hogy el lesz rontva. Ha tartják magukat a trendhez, akkor biztosan. Márpedig azt meg tolni kell. Ez lesz a veszte. Maya Ray Thurman Hawke nagyon tré, kapásból ki kellene írni belőle. Nagyon gáz. De hát ízlések és pofonok.

2018.03.31 Vrpp

Szuper. Nagyon jó a kölykök karaktere és nagyon jól is hozzák azokat a gyerekszínészek.Nem unalmasodott el a sztori, jól fel volt építve.

2024.02.24 Bogi

Jó sorozat, amelyben azért vannak félelmetes részek. Én egyedül nem mertem nézni.