Stranger Things

Stranger Things

2020.09.21 Timike

Már a főcímzene is zseniális, van benn egy pici X-akták. A történet a kíváncsi, de annál bátrabb gyerekekkel és az új barátjukkal egy beteg világban egészen jóra sikeredett.

2020.11.04 H.a.n.n.a

Az évadokat tekintve mindenképpen az első volt a legerősebb. A karakterek, a zenék és persze a történet is izgalmas volt. Az évadok előrehaladtával kicsit fárad a sztori.

2020.08.30 Kanyi

Nalam a legobb sorozat amit valaha lattam...a 80-as evek stilus nagyon illik hozza es a gyerek szereplok nagyon jol el lettek talalva a szerepukhoz

2019.01.22 szf

Z s e n i á l i s . Borzongatóan jó hangulata van, remekül megidézi a '80-as éveket, gyönyörű a képi világa, egyedi a sztori, és a szereplők... nem a kedvenceim a gyerekszereplők, sokszor idegesítenek, de ebben a sorozatban ez egyáltalán nem volt jel... Több

2019.04.14 iq.csabi

Életem sorozata. A gyerekek kapcsolata, a karakterek és a szereplők is zseniálisak! Alig várom a 3. évadot!

2020.08.24 sammy88

első évad után stop

Ajánlották a sorozatot, hogy milyen jó így karantén alatt megnéztük. Az első évad az mindent vitt. Az ilyen kicsit sci-fis kategóriától könyvekben és filmekben egyaránt ódzkodom , de mint a Wayward Pinesnál ennél is úgy voltam, hogy nem tudom, hogy tetszik-e , de látni akarom a következő részt és úristen. Volt egy hangulata ami magával ragadott. Ahogy véget ért az első évad ott kellett volna abbahagyni. A második már árnyéka volt önmagának, de küzdött, a harmadik évadnak meg hangulatában köze ne mvolt az eredeti sztorihoz, tini sorozat lett. Amit értek, mert megnőttek a kissrácok, csak lehetett volna a sötét hangulathoz ragaszkodni. Az új évad nem tudom mit tartogat, de ilyen kötelességből fogom csak megnézni.

2020.01.02 Oliver.guy_

Nagyon ötletes, pörgős történet vicces és ijesztő jelenetekkel. Mind a karakterek, mind a látványvilág szuper. Remek színészi alakítás, jó zeneválasztás. Fantasztikus sorozat.

2018.01.26 Hondati

Ettől lettem sorozatfüggő. Egyszerűen tökéletes. Imádtam mindkét évadot. Óhatatlanul össze kellett hasonlítanom az "It"-tel, ami egy gyatra erőlködés ehhez képest. Ami igazán megkapó, hogy sci-fi témához mérten kevés CGI-elemet látunk, ami nagyon nagy piros pont! Persze a harmadik évad pocsék!

2022.09.13 SzupiMester

Mert mindenki ezt nézte

Nem érdekelt, aztán hopp, neki estem és ott is ragadtam rendesen. A 80-as évek nagyon bejött, nosztalgia. :) Viszont mondja már meg nekem valaki, ha az ember fülecskéi vízben vannak, hogy hallja azokat akik hozzá beszélnek? Nekem ez nem ment, jó, nem is vagyok 11 éves. Ajánlom a sorozatot.

2022.12.10 Vali

Akár fejjel lefelé is...

Huuu, amikor azt érzed, hogy veszélyes számodra valami,mert átveszi feletted a kontrollt, na ez a sorozat az volt nekem! Az elejétől a végéig fent tudta tartani az izgalmat. Meglepő fordulatok, kitárulkozó érzések... Tizi és a skacok lenyűgöző harca a Demagorgonnal. Voltak benne azért béna részek, illetve az orosz szál kb. csak időhúzásnak volt jó. Harbor jól játszott, és nagyon látványos alakuláson ment át.

2016.10.13 Hablaty

Izgalmas kis sorozat volt. Volt benne feszültség és izgalom. A gyerekek remekül teljesítettek.

2020.01.11 Zoe091

Nagyon szeretem ezt a sorozatot, érdekes a története. Remélem lesz negyedik évad is. Jól játszák a gyerekek a szerepüket.

2017.04.18 Wolowitz

Igazán hátborzongató. Ilyet összehozni valami eszméletlen. Nekem legalábbis nagyon tetszett és bármikor újra tudnám nézni ebben biztos vagyok. Épp eléggé látványos és izgalommal teli. Nekem nagyon bejött.

2023.07.31 Clay44

Aki még nem látta, az sürgősen nyomassa.

Nem voltam nagy sorozatos ember, mert pontosan tudtam, hogy felemésztik az életemet majd. Megismertem a páromat, és ő belevitt abba a világba, amitől rettegtem. A Stranger Things egy iszonyatosan erős és izgalmas sorozat, be is szippantott erősen. Csak néztük, néztük és néztük, aztán egyszer csak bumm, utolsó rész. Nem tudod abbahagyni, csak várod, hogy mi lesz a vége. Hál’ istennek! még jön egy évad, szóval lesz mit nézni. Pörgessétek, mert látványos és kegyetlen izgalmas, szerethető, tökös karakterekkel.