2017.02.10 Tóth Ferenc

1 nap alatt megnéztem, feliratosan nagyon jó sorozat! Csak is ajánlani tudom, A lény lassan de elég fokozatosan mutatja magát és a háttér story is remekül kibontakozik. Élvezetes és nem untam meg kicsit sem. Várom a 2. évadot :)

2023.05.25 Leventino

A kedvenc sorozatom. Isteni.

2019.06.21 sanyibacsi

Stranger Things

Egy hihetetlenül túlpontozott gagyi sorozat. Thrillert keresve az első helyen ajánlották, de ez nem thriller, hanem egy horror sorozat, vagy még az sem. Semmi logikus tartalom, érthetetlen horror jelenetek, és akik az egészet okozták, róluk semmit sem lehet megtudni. Szánalmas, hogy a hazai Aranyélet csak ez a sorozat után következik, mint második. Ez a gagyi sorozat 3/10-es osztályzatú, és még az is sok.

2018.04.11 Reka

Elmondhatatlanul imádtam!!!

Imádtam minden részét.

2019.01.12 Kitty

Imádtam. Bár mikor először elakartam kezdeni olvastam a kritikákat és a véleményeket és többen azt írták hogy lassan indulnak be a fejlemények. Ezt viszont az összes rész és évad megnézése után cáfolnám. Már az első rész után azt mondtam "igen innen ... Több

2016.08.22 ironman72

Legjobb sorozat volt,vagy inkább egybefüggő film amit láttam a 80-as évek óta.Minden tökéletes volt benne! Remélem a Netflix hamarosan megrendeli a folytatást!

2023.09.06 raider25

Erős túlzás, hogy ez a legjobb sci-fi. Ez inkább egy 80-as évek retró életérzés. Annak 5-ös. Nekem általában herótom van a gyerekes, tinis filmektől, mert nem én vagyok a célközönsége, és a legtöbb alkalommal bűnrossz a színészi játék. Itt ebből a sz... Több

2021.06.14 Sid

EzIgen

Tényleg jó, az első évadot megnéztem 1 nap alatt. Éjszaka is néztem. Szóval szerintem az első évad a legjobb, a második közepes, a harmadik kicsit már zavaros volt nekem. Egyből észrevettem, hogy sokat átvettek az E.T. -ből meg a Star Warsból, meg még párból. 10 plusz.

2020.07.09 Zsófi379422

Stranger Thingsrol

Nagyon jo a sorozat lar h csak most jon ki a kovi evad nagyon elvezheto volt jo volt a stori es akondo vagyok hogy Dustin foreveve. Ő volt a legjobb meg a Tizi (011)

2018.06.06 Adrienn Szabó

A Firefly óta nem láttam ekkora RPG sorozatot. Féltem a gyerek színészek miatt, de iszonyatosan jó! Sem a sztori, sem a koncepció nem egy átlagos történet, remélem a továbbiakban is ilyen lesz!

2017.09.28 viharsarky

Nagyon régen láttam mostanában ehhez fogható sorozatot, mind műfajában, stílusában, látványvilágban számomra egy igazi különlegesség volt. Az egyediségét számomra a gyerekszereplők adták. Mennyivel más lehetett volna, ha nem szerepeltek volna. Alig várom a 2. évadot!

2022.06.04 Vanesa Sarbu

Yep... Nem nézett ki.

2020.05.01 x.nikii.x

Nagyon jó a sorozat mindenkinek ajánlani tudom????❤