Stranger Things

Stranger Things

2020.10.01 jfruzsi97

Egyik legjobb sorozat amit mostanában láttam. Érdekes és izgalmas sztorival, jól megvalósított effektekkel. Teljes mértékben megfelel a műfaj besorolássál.

2021.03.24 Rea387147

Imádom!!! A++

Egyszerűen zseniális. Úgy kezdtem el, hogy "jaj, nem is izgi", aztán kellemesen csalódtam a sorozatban. Mára már az egyik kedvencem.

2016.10.12 Fahéjgolyó

Nagyon jó 80-as évek hangulata van a sorozatnak, a főszereplő kis srácok illetve kis csaj karakterei nagyon szimpatikusak, jól eltaláltak, a netflix talán eddigi legnagyobb dobása.

2019.01.20 Timcsi

Sok-sok évet kellett várni egy ilyen sorozatra. Nem igazán hasonlít semmi korábbira. A történetére nincsenek szavak.

2018.03.25 Queenakasha

Kiemelkedő sorozat. Nagyon eltalálták a hangulatát és valahogy sikerült úgy megoldaniuk, hogy minden korosztály élvezni tudja, nagyon jók a zeneválasztások és a szereplők valamint a történet is.

2017.11.29 Syracuse

Hatalmas sorozat, minden téren. Remekül felveszi a retro stílust, minden filmes/sorozatos műfajból merít, tökéletesen vegyítve őket. Az egyik kedvencem, evör.

2022.07.05 filmtro.hu

A negyedik évad margójára

Nem fogok kertelni, én ettől az évadtól semmi jót nem vártam. Az első évad ugyanis magasra tette a lécet a sztori felvezetésével, a dramaturgiával, a történet ritmusával, a gyerekek egészen ügyes játékával. Aztán jött a második, majd a harmadik évad,... Teljes kritika

2018.09.03 Candy

A vicc az, hogy nem szeretem a scifi-t. Sem sorozatban sem filmben, könyvben meg pláne nem. De ez nagyon eltalált. Vicces, a történet mégis komoly emberi szálakat is rejt. Fordulatos, és nem lehet mellette unatkozni. Szinte az összes szereplőt lehet ... Több

2021.10.16 hemish

Túl van hype-olva

Az első évadot végignéztem. Szerintem ez a sorozat egyszerűen túl van hype-olva. Számomra teljesen érdektelen a másik világ, a gormogon lény, meg az összes ok-okozati összefüggés. A színészi játék ugyanakkor zseniális. Jó volt újra látni Winonát, miatta megérte végignézni az első évadot, de őszintén nem érzek késztetést, hogy megnézzem a második évadot, egyszerűen nekem totálisan érdektelen ez a sztori.

2017.11.13 Zsceeeka

Még nem végeztem ki ugyan a 2. évadot teljesen (épp azért, mert szeretném kiélvezni, nem ledarálni), de megelőlegezem neki, hogy nem rontanak az évad 2. felében sem. Külön szeretem a hangulatát, a zenét, a díszletet, na meg persze a gyerekszínészeket és a sztorit is.

2020.10.16 belavagyok

Izgalmas, meglepő és fordulatokkal teli sorozat. Friss és mai, de mégis tiszteleg a nagy filmek előtt.

2016.09.17 HannaK

Remek sorozat volt, kiváló témában és stílussal megkoronázva.

2016.09.30 hell.l

Még nagyon az elején tartok, de nagyon jó kis sorozatnak ígérkezik. A főszereplő gyerekek eszméletlen jól alakítanak, valamint a sorozat témája , ez a természetfelettis, kísérletes dolog nagyon tetszik.

2021.10.26 szoljhozzam

Nem lehet nem szeretni. Aki kedveli ez a műfajt, nem fog csalódni. A történet izgalmas, fejlődnek a karakterek, és a zenékről sem szabad elfeledkezni.