Stranger Things

Stranger Things

2019.12.03 elekm90

Zseniális a 80-as évek feeling, a zenék, az atmoszféra. Emellett a történet izgalmas, a szereplők nagyon jók (a gyerekszereplők is mind kiválóak). Ahogy sok sorozat esetében, az első évad sikerült a legjobban, de azért a 2./3. is teljesen rendben van.

2019.04.20 Ms. Akárki

Egyik a legjobb és legötletesebb, leghátborzongatóbb sorozat, amit manapság láttam Netflixen. Az alapgondolat is zseniális. Millie Bobby Brownt ebből a sorozatból ismertem meg, és szerettem meg. Nagyon jól alakítja eleven karakterét. Izgalmas, vicces és egyedi sci-fi sorozat.

2022.06.30 jakedave

Sajnálatos hanyatlás

Az első évad után folyamatosan hanyatlott. Az első évadot bedaráltam kb. egy nap alatt, annyira megfogott az újszerűsége, különlegessége és a 80-as évek hangulatos ábrázolása. A második évadban egyértelműen Sean Astin karaktere volt a kedvencem, aki a 24 című sorozat, 5. évadjához hasonlóan, itt is önmagát feláldozva menti meg a többi karakter életét. Viszont a harmadik évadra a sorozat szinte nézhetetlenül érdektelen és unalmas lett. Szegény kisgyerek, felnőve kicsit csúnyák lettek, ez sem segít, bár erről nyilván nem tehet senki. Most épp a negyedik évad felénél tartok, nem igazán akar meggyőzni, nem értem a hatalmas hype-ot körülötte. Kezd már bőven kifújni, valami nagyon éles váltás kellene, hogy újra érdekessé váljon.

2017.10.22 Bazzzsi

Végre egy igényesen megcsinált thriller sorozat, aminek gyereke állnak a középpontjában. Remek a története, jól építkezik és a kölkök is zseniálisan hozzák a figurát.

2020.10.19 Ildikó Bacskai

Furcsább dolgok

A magyarra fordított Furcsább dolgok cím nem különösebben ragadott meg, de az ajánlói alapján mégis belevágtam, és nem csalódtam, nagyon hiteles alakítások, nem tolakodó erőltetett rendezés. Tetszenek a demagorgonok.

2021.11.11 EnikoCzucz

Magam is meglepődtem, mennyire lekötött a sorozat, pláne az első évad. Pedig ok nincs nosztalgiára, hiszen még nem is éltem a nyolcvanas években. :) A playlist kifogástalan, a lány egyszerre megmentendő és megmentő, a barátság igenis működik, és még ... Több

2022.06.01 Emmersson

Soká jött...

Most nézhetem meg a 3. évadot, mert gőzöm nincs, hol tartunk. :(

2021.11.07 harnas1207

Ez a sorozat inkább életérzés, mint filmélmény. Retró a javából, és ez sokakat megszólít, engem azonban nem. A sztori és a karakterek teljesen Stephen King-utánzatok. Ennek ellenére élvezettel kezdtem bele, és azt hittem, sokáig leköt majd, de nem íg... Több

2022.01.07 Alexa

Új stílussal robbant be a sorozat, kissé kétkedve kezdtem neki, mikor olvastam, hogy kistinik a főszereplők, meg 80-as évek, meg sci-fi... De valahogy ez a szokatlan kavalkád működik - gondolom, nem véletlen a sorozat címe sem, hiszen nehéz elhatárol... Több

2018.04.14 TomÁcs

A második évaddal még el vagyok maradva, holott az elő nagyon betalált nálam. A hangulat, a történet tiszta Stephen King. Ez a misztikus sztori is nagyon élvezetes.

2017.07.24 Lonka

Igazi retro hangulatú misztikus sorozat sok-sok pazar ötlettel, remek hangulattal és nagyon jó betétdalokkal. A története nagyon izgalmas és rejtélyekkel teli.

2017.12.09 Greeta

Olyan érzésem volt, mintha egy Stephen King novella alapján készült volna. A történet, a furcsa és megmagyarázhatatlan események sorozata, no meg a gyerekszereplők

2018.11.01 VvV

Annyira erős a hangulata az atmoszférája, hogy a történet másodlagos is, de a készítők abban is tudtak újdonságot hozni.

2019.04.14 petraszab

A készítők se gondolták, hogy ilyen sikeres lesz a sorozat. A történetébe nem lehet belekötni, izgalmas és kellően rejtélyes.