Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

2018.04.24 TomÁcs

Egy véres bosszú történetét meséli el a film, ahol a főhős már teljesen megszállott lesz és mindenen és mindenkin átgázolva próbálja elérni célját és ég az ép eszét is elveszíti.

2020.11.03 Ildikó Bacskai

Nem tudtam egy percre sem levenni a szemem erről az alkotásról, és utána még számtalanszor újranéztem. Akik nem kedvelik a musicaleket, szerintem azok is tegyenek egy próbát, óriási.

2017.10.14 kevelin

JOhnny Depp és Helena Bonham Carter egy filmben. Zseniális

2018.05.19 Miska bácsi

A képi világ hangulatos, a díszletek és jelmezek ehhez nagyon sokat adnak. Kapunk egy beteg helyszínt hasonlóan kifacsart cselekménnyel és pár emlékezetes karakterrel. Mi rossz történhet? Hát például az, ha musicalt csinálnak belőle. Először muszáj v... Több

2017.04.18 bgnz367

Amíg nem találkoztam ezzel a filmmel nem igazán voltam oda a musical témájú filmekért. Ez viszont megváltoztatta a nézőpontomat. Nagyszerű film és Johnny Depp fantasztikusat alkot itt is.

2015.02.10 Zsceeeka

A zene fantasztikusan jó, Johnny Depp és HBC pedig hihetetlen páros, nagyon jól állnak egymásnak és a szerepeik is nekik. Többször nézős, a sztori és a látványvilág is remek.

2016.02.08 doroffee

Őszinte kell, hogy legyek: imádom a musicaleket. A jó musicaleket. A Sweene Todd pedig az, mert megvan bennük a klasszikus musicalstílus, mégis különlegesek benne a dalok, és ehhez kapcsolódik Tim Burton csodás rendezése. A látványvikág fantasztikus,... Több

2016.10.04 hell.l

Egyedi hangulatú, sötét, tipikusan Tim Burton film, amit musical volta pedig még különlegesebbé tesz. Nagyon jók a zenék, a karaktere, valamint a különleges hangulatvilága,

2015.09.24 Loborg

Johnny Depp (véleményem szerint ) egyik legjobb alakítása , a hangja és a megjelenése is illik a szerephez. A többi szereplő is hozza a magáét, értem ezalatt főként Helena Bonham Cartert. Megható és egyben morbid történet, jó zenével.

2017.05.30 vivikejencikelara

Az eredeti filmet nem láttam csak ezt, de fontolgatom megnézni azt is, mert ez nagyon jó lett. Gyönyörű zenék, csodálatos Tim Burton világ. Sötét hangulatú de érdemes megnézni!

2017.07.31 czigler.nora

Egyedi, szép, mégis borzasztó, véres és vérfagyasztó, mindez olyan sötét világban, hogy amúgyis szomorú pillanatban nem a legideálisabb megnézni. Jó film.

2016.10.25 jencike1985

Csodálatos mégis beteg történet. Tipikus sötét Tim Burton világ. Nem igazán nevezném horrornak, de leköti az embert a véres jelenetek.Rengetek gyönyörű zenét hallhatunk benne. Érdekfeszítő film.

2016.01.25 juhasz-david93

Fantasztikus látványvilág, jó sztori, alakítások. Nagy kár, hogy azóta Burton és Depp a tehetséget olyan nézhetetlen vackokra pazarolta el, mint az Aliz csodaországban meg a Dark Shadows.

2017.05.29 Zoer8993

Ennek a filmnek a története remek lett, csodásan bemutatja, hogy hová változhat az ember ha egy hatalmas tragédia, egy szerette elvesztése történik meg vele. Sötét hangulatú de remek sztori.