Szerelem a végzeten

Serendipity

2021.10.26 Spidey

Mi már elkezdtük a klasszikusnak nem éppen mondható karácsonyi hangolódásunkat ezzel a filmmel. John Cusackot nagyon kedveljük, és ezt a romantikus filmjét meg egyenesen imádjuk. Eléggé alulértékelt az emberek körében, amit nem is értek. Mert egy kic... Több

2017.12.18 Artemisia

Kedves és szívhez szóló romantikus történet. Az egész hangulat olyan bájos,szinte érezni a levegőben a misztériumot. Kate Backinsale karaktere nagyon aranyos :-)

Aranyos, bájos és szívmelengető. Beckinsale őrjítően szép és izgató, igazi nő, Cusack pedig egy kedves, mókás fickó, akinek tudunk szurkolni. Érdemes megnézni, hiszen melegséget csempész titokban a szívünkbe.

2017.05.02 indingo

Remek kis film. nem egy szokványos csöpögős romantikus film, az egyik kedvencem. Tetszett a liftes és a dolláros jelenet, amikor a könyvet pedig megkapja a feleségétől igazi arculcsapás volt.

2017.10.25 Deku

Eszement jó a film, tuti megnézem még többször is majd. Nem kellett csalódjak. Ez a film kettő az egyben mivel egyszerre izgalmas és szórakoztató. Az egész stílusa igazán megnyerő és kellemes lehet bármilyen korosztály számára aki vevő rá.

2020.08.30 Crystaldeer

Reményekkel teli romantikus

Olyan 16-17 éves voltam, mikor először láttam ezt a filmet, és teljesen oda voltam érte. Valamiért olyan reményekkel teli romantikusnak találtam, mert akkoriban az ember saját maga is az igaziról álmodozik, legalábbis a csajok biztosan :D; aztán felnőttem, és jóval idősebb fejjel megnéztem újra, és teljesen máshogy hatott az egész film, szóval akkor már csalódás volt. Lehet, közrejátszik az is, hogy időközben láttam már a forgatás helyszíneit is, és lehet, már azért nem tűnt olyan varázslatosnak. Mindenesetre 4-est adok, mert jó film, de igazából teljesen kikövetkeztethető a történet menete.

2019.07.21 Ms. Akárki

Imádtam. Az egyik legjobb és legeredetibb romantikus film amit mostanában láttam, pedig nem egy mai darab. Nem is értem, hogy nem keveredett eddig a kezem közé. Kate Beckinsale és John Cusack között a kémia isteni. És a történet, hogy a számát a csaj... Több

2020.10.10 Bazzzsi

A könyves, meg a pénzes szál is nagyon egyedi a filmben. Imádtam a történetét, és a mai napig is bármikor meg tudnám nézni.

2017.07.29 Lonka

Nagyon jól megírt sztori ez, én nagyon kedvelem. Rengeteg jó megoldás volt a filmben. Bírtam a liftes jelenetet, a könyv körüli mizériát és a bankjegyre írt telefonszám ötletét.

2017.12.14 Greeta

Az egyik kedvenc romantikus filmem. A történetben a könyv, meg az egy dolláros körüli mizéria nagyon érzelmesre sikeredett. A szereplők közötti kémiai is valósághű.

2016.07.12 hejnekem

Egy nagyon kellemes, romantikus vígjáték. Két szerethető színésszel, ami igazán izgalmas tud lenni a végéig. Mindenképpen megéri megnézni, remek szórakozást nyújtott.

2015.07.30 Fildi

Szép, érzelmileg megfogó romantikus film. Könnyed, érzelmes. A sztorija is tetszett, ötletes, magával ragadott. Műfaj kedvelőinek biztosan tetszeni fog, mert kategóriájában átlag feletti film.

2015.11.16 Regi82

A karakterek szerethetők és jó színészek alakítják. Tetszett a film története az,hogy hinni kell a sorban,hogy minden okkal történik. Szeretem ezeket a karácsonyi,romantikus filmeket.

2016.05.09 Kutyus

Igazi romantikus vígjáték , ami azonban meglehetősen sablonos. Viszont egyszeri nézésre szórakoztató, de sokat ne várjunk tőle. A színészek aranyosak.