Szilveszter éjjel

New Year's Eve

2017.08.18 penzesisti

Michelle Pfeifer és Zac Efron párosa tetszett a filmben, jó kis romantikus, klassz humorral fűszerezett filmet láthatunk. Szép jelenetek, tökéletes befejezés.

2015.05.18 Balu

Háát próbáltam végig nézni,de sajnos elég gyengére sikerült ez a film. Iszonyatos a szinkron, felejtős, a párbeszédek is gagyik, erőltetett, és nem hiteles a színészi alakítás se hiába neves színészekről van szó.

2016.05.11 Kutyus

Sokmindenről nem szól a film. Egy sablonos, megszokott romantikus vígjáték, aminek különösebb mondanivalója nincsen. Számomra unalmas volt. Jóindulattal egyszer nézhető!

2016.10.07 niky86

Egyszer nézhető film. Kicsit az volt az érzésem, hogy próbált hasonlítani az Igazából szerelem-re. Van benne néhány jó poén, én legalábbis jól szórakoztam rajta, könnyed kikapcsolódásnak megfelelő választás.

2017.01.21 Katkatt

Egyszer-kétszer meg lehet nézni, mert érdekes a több kis sztoriból felépülő film. A karácsonyi-szilveszteri hangulat szívmelengető.

2017.07.16 kadvan95

Színes sztárválaszték, hatalmas buli. Vicces, szórakoztató, romantikus és szívbemarkoló történetek. Gyönyörűen felépítve és megkomponálva.

2015.02.16 pilla92

Tipikus amerikai film, Egy rakás híres színész van benne de senki nem alakított olyat hogy én ezt a filmet még egyszer megnézzem.

2018.01.20 up89

Néha szeretek ilyen jellegű filmeket nézni és bizony ez az alkotás nálam ebbe a kategóriába igen is belefér. Jól összerakott történet, a stáblistáról nem is beszélve. Hangulatos film, ajánlom mindenkinek!

2015.02.18 pagiii

Kicsit erőltetett és nem túl eredeti film. Néha már már unalmasnak mondanám. Tipikus romantikus, csöpögős amerikai film

2015.01.27 marko

Habos-babos cukormázas, geijl mese.

2015.02.09 strauboli

Ugyanolyan, mint a Szilveszter éjjel című film. Sztárparádé. NY még mindig gyönyörű :) Egyszer gond nélkül nézhető romantikus mozi!