Tágra zárt szemek

Eyes Wide Shut

2016.01.22 Kandurbaba

Nagyon érdekes és izgalmas feldolgozás. Csak úgy csapkodnak benne az emberi érzések és érzelmek. Magával ragadó és elgondolkodtató film kiváló színészi alakítással.

2019.02.23 Nagy Zsolt

Káotikus mozgás a női fejekben

Megint csak egy film, azoknak a nőknek/ lányoknak, akik CSAK álmodoznak de nem merik kiélni szexuális fantáziájukat! A "szürke árnyalatok" sorozatnak az elődei közé tartozik a '9 és fél hét" mellett. A film felkapottsága is bizonyítja, hogy 100 milli... Teljes kritika

2015.12.13 Toncsi

Örök téma: hogyan tartjuk egyben a párkapcsolatunkat, mit jelent a monogámia, mikortól jelentkezik a féltékenység, milyen a vágyódás, mi indítja be a férfit és mi a nőt. Nagyon tetszett a film, hogy ennyire közelről láthattam, tabuk nélkül. Ez az egyetlen film, amiben Tom Cruise tetszik.

2014.12.22 SuperBoi

Nagyon erős film, mondjuk nekem kicsit lassan indul be, de aztán rendesen fogvatart. Szerintem férfi-nő, férj-feleség viszonyról, vívódásokról még nem láttam ilyen érzékeny alkotást. Kár, hogy ez a mester utolsó munkája.

2016.02.28 bocerkaa

Kubrick egyetlen nézhetetlen filmje, ráaádsul Tom Cruise annyira gyenge. Egy ilyen témát Bergman, vagy Lars von Trier, vagy Wong Kar Wai sokkal jobban fel tud dolgozni és be tud mutatni. Ez egy gyenge, sok meztelenséggel töltött B-film.