Taxi 3

Taxi 3

2024.02.22 Schumy1

Ezek a fránya folytatások sokszor nem sülnek el jól, legalábbis nálam nem. Bugyutább, laposabb lett.

Gyenge utánzat,semmitmondó poénokkal,és semmitmondó történettel.Leült a sztori,és még meg akarták lovagolni az előző két rész kasszasikerét.Hát nagyon nem jött össze. Nem ajánlott kategória.

2017.07.24 Deku

Nem lesz meglepő, hogy az előző részek sem tetszettek akkor ez kiváltképp nem fog. Még annyira se tudta hozni a formát, inkább agyon rágott csont már ez. Nem javaslom.

2017.08.03 Orosz István

Hozta az első két rész színvonalát, sőt még felül is múlta azt. Tetszik ez a mikulásbanda, meg a végén a havas jelenet, szóval ez a film számomra örök kedvenc lett .

2016.01.22 szaka123

Legjobb a négy rész körül. A színészek a megszokottak, a taxi sem okoz csalódást. Sokszor láttam már, mindig elnevetgélek rajta. Nem kell nagy megfejtéseket várni, csak nézni és kikapcsolódni! :)

2019.08.04 Ms. Akárki

Imádtam akár a többi részt. Kellemes és pörgős kikapcsolódás a lökött de szerethető rendőri karakterekkel együtt. Aki az első két rész száguldását szerette annak ez is tetszeni fog az biztos. Szétnevettem rajta magam.

2019.07.30 Norbert93

Nem mondanám azt, hogy gyengébb lenne az előző részektől, de valamivel mégis kevesebb egy kicsit. Ettől függetlenül ugyanolyan abszurd és szellemes film, rengeteg humorral és az utánozhatatlanul szerencsétlen marseilles-i zsarukkal.

2019.05.27 harnas1207

A színvonal részről részre csökken. Jó érzéssel az első rész után egyet se ajánlanék senkinek. Olyan mintha a célközönség korosztálya is arányosan csökkent volna.

2022.04.15 drg0602

Teljesen lefoglalt! Jó és szórakoztató akciófilm! Nekem nagyon tetszett. Jó párbeszédek, vicces beszólások, teli látványos jelenetekkel. Igaz, az első rész, illetve a második rész jobb, mint ez az alkotás. De simán nézhető kategória! Mindenképpen érdemes megnézni. Ajánlom, aki nem látta, nem fog csalódni. 8/10.

2016.10.27 MKristijan

Már a 3. rész de számomra még mindig tudtak újat hozni, akármikor , akárhol, akárhányszor megnézném.

2019.06.01 kevelin

az amerikai és angol filmpiar után szerintem a francia az amelyik a legjobb filmeket gyártja s sok olyan kerül ki innen amely meghódítja egész európát vagy a világot is. a taxi is pont ilyen. kellemes kis vígjáték sok bénázással melyet a taxis és a ... Több

2017.01.16 Gigi

Bár az első része volt igazán ütős, de a 3. rész is még nálam a bőven jó kategóriába tartozok. A szereplőket továbbra is imádom, nagyon jó karakterek. És bár nem igazán hoztak újat az előző részekhez képest, de legalább tartották a színvonalat.

2016.08.03 VFTS

Ez már egy hajszállal gyengébbre sikerült, mint az előző részek. Itt kezdődött a sorozat hanyatlása. Ettől függetlenül ez még egy teljesen nézhető film lett, amin sokat lehet nevetni.

2023.06.22 Gamehun638

Picit leült ez az egész széria. Volt egy-két jó perc benne, bőven szerethető volt még, de már a végét járta.