N/A
A holló

A holló

The Crow

Eric Dravent és Shelly Webstert lelki társakként elválaszthatatlan kötelék fűzi össze. Shelly múltjának kísértő árnyai azonban újra felbukkannak, ami tragikus véget ér a kegyetlen gyilkosok kezében.

Ericnek lehetősége nyílik arra, hogy a saját életét feláldozza szerelme megmentéséért, ezért… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2024.08.22.
Forgalmazó: Forum Hungary

A holló  (1994)

Fka Twigs
Fka Twigs

A holló (1994) 30. évfordulóján mutatták be.Szerző: csd

Edward R. Pressman utolsó, még életében készült filmje, mielőtt 2023. január 11-én tragikus hirtelenséggel elhunyt.Szerző: csd

Eredetileg az eredeti A holló (1994) 25. évfordulójára tervezték megjelentetni. Szerző: csd

Danny Huston eredetileg 2015-ben kapta meg a főgonosz szerepét, de időzítési problémák miatt visszalépett a filmtől. A forgatás azonban még közel tíz évig húzódott, így Huston visszatérhetett a főgonosz szerepére.Szerző: csd

Egy időben a The Crow Reborn címmel akarták bemutatni Cliff Dorfman forgatókönyve alapján, amely egy eredeti történet egy élőhalott rendőrről, aki visszatér, hogy megbosszulja a családját. A forgatókönyv felkeltette Jason Momoa figyelmét, aki aztán megkapta a főszerepet. A produkció azonban meghiúsult, miután Momoa visszalépett a szereptől, mert nem tetszettek neki az állandó átírások, amelyek miatt teljesen elveszett Dofrman eredeti elképzelése.Szerző: csd