A lány a vonaton

The Girl on the Train

2017.02.06 Enjoy

Amiatt egy kissé csalódás volt a film, hogy izgalmasabb thrillerre számítottam. Vannak részek amik untattak, de összességében nem rossz film. A története ötletes.

2016.10.09 niky86

A film egy az egyben átadja azt a hangulatot, amit a könyv keltett bennem, mikor olvastam. Néhány apróságtól eltekintve hű mása az alapul szolgáló műnek. Nekem nagyon tetszett, izgalmas volt.

2016.12.07 Szorcsik

Meglehetősen hően, pontosan filmesítették meg azt a történetet, melyet Paula Hawkins leírt a regényében. Bár én a könyvet előbb olvastam, mielőtt megnéztem volna filmet, így is teljesen magával tudott ragadni.

2016.11.01 kicsimano

Aki olvasta a könyvet, annak bizonyára feltűnt, hogy míg ott az események Angliában játszódnak, addig a film New York-ban, ezt leszámítva azonban nem vettem észre jelentős eltérést a két mű között, a film hűen tükrözte a könyvben leírtakat. Kicsit mi... Több

2017.08.29 veresszsoltika

Misztikus, izgalmas és hátborzongató thriller Emily Blunttal, ami miatt különösen tetszett. Szeretem a filmjeit. Jó karakter, kivételesen klassz színésznő.

2017.03.24 georgri

Aki olvasta a könyvet, annak nem tartogat nagy meglepetést A lány a vonaton, viszont bizonyára fel fog tűnni neki, milyen pontosan vissza tudja adni azt a hangulatot, amit a könyv is megteremtett.

2017.02.09 Ancsus

Mivel olvatam a könyvet, ezért biztosan mondhatom, hogy a helyszínt lezsámítva maga a történet egészen hű adptációja az eredeti sztorinak. Remek színészi játékokat figyelhet meg a néző, a feszültség fokozása is kiváló. Nálam max pontot vívott ki.

2016.12.30 Potoczkie

Maga a film azért nagyon jó, mert hűen tükrözi az alapul szolgáló regényben leírtakat. A karakterek is pontos másai (mind küllemben, mind jellemben) a regény szereplőinek. Izgalmas történet.

2016.11.18 Manfred

Elvont, érdekes, misztikus film, ami nem a megszokott sablonos thriller. Vannak benne izgalmas részek, egyetlen hátránya hogy néhol vontatott. Szórakoztató, érdekes film amúgy.

2017.12.06 Imlah

Lassú, vontatott film, nem pörögnek benne az események. Könyvben jobban tetszett és ezután a film csalódás volt. Jóindulattal egyszer nézős. Felejthető!

2017.02.23 Beuszi

Ritkán mondok ilyet, de a film talán még jobban is tetszett, mint a könyv. A főszereplő alakítása zseniális volt, pontosan azokat az érzéseket közvetítette a vásznon, mint amiket a történet olvasása közben megéltem.

2016.10.24 Manson

Alapvetően nem rossz film, de kicsit jobbra számítottam. Kissé kiszámítható, de összességében izgalmas és érdekes, fantáziadús a története. A színésznő hitelesen alakít.

2016.10.15 kernernoemi

A könyv változatát nem tudtam überelni de így is egy izgalmas és feszültség teljes thriller láthatunk, a főszereplő nő nagyon hitelesen alakítja ezt a szerepet , érdekes a gondolkodásmódja. Jó film.

2017.01.21 Katkatt

Nagyon sokan lehúzták a filmet, pedig egy korrekt film. Én végig izgultam rajta és egy percig sem unatkoztam vagy néztem az órámat, hogy mikor lesz már vége.