A lány a vonaton

The Girl on the Train

2017.10.25 Enci

Nagyon vártam ezt a filmet, de óriási csalódás volt. Mivel ez egy könyv adaptáció, és én már olvastam a könyvet, és imádtam, nagyok voltam az elvárásaim. Meg sem közelítette a könyv hangulatát, egy erőltetett, lassú, számomra sokszor eseménytelen, id... Több

2016.10.06 grufa

Nem rossz film, de engem nem vett le a lábamról. Ennyi pénzből, ilyen profi szakemberekkel illik hozni ezt a színvonalat. Arról viszont szó sincs, hogy bámiféle borzongást iváltott volna bennem. Kár.

2019.10.10 flash88

Kevés ennyire jó dráma készül, nem lepődnék meg, ha majd az idei Oscar-gálán ott mosolyogna Emily Blunt vagy a rendező. Majd meglátjátok.

2016.10.09 Barbara Bacsa

A film hangulata picit nyomasztó. A fürdőszoba, a lakás berendezése mind alátámasztja a film hangulatát. Érdekes, jó film, egy borús őszi estére kitűnő. Jó színészi teljesítmény. Egy darabig nem vonatozok.

2018.10.28 Heniko

Szuper érdekes volt. A sztori jo, a szineszek szuperek. Egyszerűen izgalmas. Imádtuk.

2018.02.25 Nyezso

Szépen felépített történet, jó színészi játék, nem azonnal kiszámítható a történet vége. Folyamatosan lekötött, kíváncsivá tett. Remek film, érdemes megnézni.

2016.10.07 Williamgek

Emily Blunt nagyon érzi a szerepet, de a többiek is nagyon jól alakítást nyújtottak. A film organikus egészként áll egybe, miközben bonyolult érzelmeket közvetít. Ilyen egy igazi dráma, enyhe thriller vonásokkal. Remek film!