A fiú

The Boy

2023.12.23 Ildikó Bacskai

A fiú (2016)

Különleges hangulatvilágú horrorfilm, kedves, szerethető főszereplő, aki persze nem kedves. :D Mégis neki drukkolunk a film végéig. Mozgalmas, mégis elnyújtott, lebénult eseménysorozat, visszataszító áldozatok és dühítő igazságtalanságok. Nagyon bejött.

2023.05.17 Kóborló

a nap véleménye

A hangsúly a megtévesztésen van

Ritkán választok magamnak úgy filmet, hogy a Mafab felhasználóinak a véleményeit elolvasom az adott film megtekintése előtt, de ez esetben kivételt tettem. Ugyanis két olyan felhasználó is igencsak pozitívan állt ehhez az alkotáshoz, akiknek a vélemé... Teljes kritika

2016.05.27 Bogi87

A film várakozáson felül teljesített nálam. Elkerülhetetlen, hogy tartalmaz néhány régi horror sablon, de ezeken túl képes újat mutatni és fordulatosságával meghökkenteni.

2016.09.11 puffancshercegnő

szerintem jól felépített film volt, az első rész misztikumát felváltotta a valóság élő dologtól való félelem, ami jól működött a filmben. engem sikerült megijszteniük, libabőrössé váltam egykét jelenettől. azt kaptam a filmtől, amit vártam

Jó kis ijeszgetős mozi. Nem a legjobbak közül való, de az újdonsága tiszteletet váltott ki belőlem. William Brent Bell beleadott apait-anyait, és egy emészthető produkciót hozott ki belőle. Megcsavarta, megtekerte, és nézhetővé is tette.

2016.11.18 indingo

Tetszett a csavar, remek volt a film hangulata, nem ezt vártam pont ezért volt jó. Még egyszer tuti megnézem.

2016.11.25 HercegPeter

Mindenképpen pozitívan csalódtam a filmben. Nem az a tucathorror, amihez az elmúlt években hozzászokhattunk. Bár a film eleje elég lapos, talán kicsit hosszú a felvezetés, de aztán beindul. A filmvégi csavarral pedig minden érthetővé válik, olyan dol... Több

2020.12.20 BoBamburg

Kellemes hangulatú horror egy egész jó csavarral a végén. Mondjuk az a fajta film, ami első megnézésre üt igazán (legalábbis a befejezés), de másodszor is nagyon élveztem.

2017.10.23 Deku

Egyszerűen lapos lett a történet hiába tetszett volna mert tetszett az alap felállás. Valahogy ezzel a filmmel én nem tudtam mit kezdeni. A karakterek megformálása még tetszett is valamilyen szinten de a történet elég laposra sikerült.

2018.04.14 TomÁcs

Szuper története van. A trailer teljesen mást sejtet, az is egy érdekes sztori lehetett volna. Érdemes figyelni az apró megjegyzésekre. Jól felépített izgalmas film.

2018.11.03 VvV

NA erre nem számít a néző. Jó az a film, amely meg tud leni! Ez meglepett.

2018.12.04 harnas1207

A csavarig érdekes volt a film, de ott nagyon elbutult. A dolog eléggé lehetetlen volt. A film maga nem igazán ijesztő. Ami tetszett az az eleje, ahogy a szülők megölik magukat, és kezd kibontakozni a bonyodalom.

2017.07.23 Lonka

Kezdetben misztikus filmnek gondoltam az előzetes alapján, azután kiderült, hogy itt bizony mádról van szó. Tetszett, mert nem jöttem rá azonnal a csavarral.

2016.10.27 MKristijan

Rövid volt mégis hosszú, nem láttam még ehhez hasonló filmet ezért lekötött. Nem is találok szavakat. Nem várt volt a befejezés (pozitív és negatív értelemben is)