Játssz három szuper díjért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A fiú

(The Boy)

Tartalom

A The Inhabitant című horror története egy angol arisztokrata család gyönyörű otthonában játszódik. A fiatal és kedves Greta új reményekkel érkezik a kissé zárkózott angol házaspárhoz, akik gyermekük mellé kerestek nevelőt. A lányt sokként éri, hogy új kis tanítványa egy élethű bábu, akiről ugyanúgy kell gondoskodnia a szülők távollétében, mintha élő ember volna, s egy lista minden pontját be kell tartania: nem szabad egyedül hagynia a fiút, meg kell etetnie stb. Ám a lány nem veszi komolyan ezeket a szabályokat, s hamarosan megtapasztalja, hogy a kisfiú nagyonis életben van...

(erare)
2016. 05. 02. 12:55

Végig feszült hangulatú, izgalmas film. Én végig rettegtem rajta. Hozza azt a hatást amit a kategóriától vártam. Műfajában átlag feletti, moziban egy élmény volt! Ajánlom!

2016. 04. 21. 12:33

Erős túlzás lenne azt mondani, hogy formabontó műről van szó, szinte minden elemét láthattuk már korábban, ám ezeket igen ügyesen tálalják a készítők, és a néző még a meglepő végkifejletet követően is elégedetten konstatálja a történet megoldását.

2016. 02. 17. 17:25

A film az előzetesek alapján sokkal többet ígèrt nagyon vártam,hogy megnèzzem ,de nagy csalódás volt. Az alaptörtènet lenne rossz,de egy nagyon gyenge filmet csináltak belőle.Sokall több erősebb ilyen témájú született pl :Chucky ,Anabelle,Halálos hallgatás.

Lauren Cohan

Jett Klyne

mint Brahms (Child)

Lily Pater

mint Emily Cribbs

A fiú Lauren Cohan első horrorfilmje, azonban a zsáner nem ismeretlen a számára, ugyanis ő játssza a The Walking Dead egyik főszerepét is.

(hg)

A forgatás munkálatai 2015. március 10-én kezdődtek meg Victoriában, Brit Columbiában.

(hg)
Smoking Barrels: The Boy
Biztos lesznek olyanok, akik szerint alulértékelem ezt a mívesen kivitelezett alkotást, és aránytalanul felnagyítom a hibáit, de egyszerűen nem tudnék a tükörbe nézni, ha több pontot adnék rá. A közelmúltban készült, gyermekkaraktereket központba helyező horrorfilmek közül nekem az osztrák Ich seh, ich seh és a belga Welp is jobban tetszett, nektek is inkább azokat ajánlom.
Filmtrailer: Ez a horror-baba rendesen rászed!
A The Walking Dead Maggie-je a zombik után ezúttal egy babával játszik. A fiú pont olyan, mint a porcelánból készült gonosztevője: kívülről rideg és kidolgozott, de vigyázat, törékeny darab!
Cinestar: A fiú
A fiú nem egy tökéletes alkotás, de tekintve, hogy ez Stacey Menear forgatókönyvíró első filmje, csak gratulálni tudok a kezdethez és reméljük hallunk még felőle.