Anya

The Mother

A felhúzós[?] jelenet és az a jelenet, amelyben Jennifer Lopez a lépcsőn sétál narancssárga, hát nélküli ruhában (ahogyan az előzetesben is látható), sajnos kivágták a film legutolsó vágásánál, pedig szerintem dögös lett volna benne hagyni.Szerző: Bafam

Gael Garcia Bernal karakterét ebben a filmben Hector Alvareznek hívják. A Coco című, 2107-es animációs filmben is Hector a karaktere neve.Szerző: Bafam

Maluma dala, a Mala Mia is elhangzott ebben a filmben. Maluma Jennifer Lopezzel együtt játszott a Marry Me című filmbe , amelyben Bastiant, Lopez karakterének volt vőlegényét alakította, és együtt készítették el a film zenei albumát is.Szerző: Bafam

A Quezas Quezas Quezas című dal is elhangzott a filmben. Ezt a dalt Jennifer Lopez 2013-ban Andrea Bocellivel közösen rögzítette.Szerző: Bafam

2022 januárjában Gran Canaria szigetén néhány nap után a forgatást ideiglenesen le kellett állítani, mivel a stáb körében tömeges COVID-járvány tört ki. A forgatás február 25-én folytatódott.Szerző: istv2k

Jennifer Lopez korábban Joseph Fiennes testvérével, Ralph Fiennesszal dolgozott együtt az Álmomban már láttalak (2002) című filmben.Szerző: istv2k