A zátony

The Shallows

2018.08.15 Szilonka

Egész jó volt a film. Persze a története valamelyest kiszámítható, de végig akciódús tudott maradni.

2019.02.22 Norbert93

Teljese korrekt, nem túl misztifikált, feszültséggel és játékidővel is ügyesen játszó film. "A Cápa" színvonalát nyilván nem üti meg, de azt az egy filmet leszámítva messze maga mögé utasítja az összes cápás filmet. Semmi felesleges nincs a filmben, ... Több

2018.03.27 Filmelemző

Jaume Collet-Serra "odatette" a rendezéssel ezt a végig izgalmas, feszült sztorit. Persze a cápás filmek mindig is külön kategóriát jelentettek a thrillerek-akciók világában, egyszerre hálás és hálátlan feladatot adva a készítőknek. Itt a történet eg... Több

2017.03.29 sptt

Nagyon jó film, végig izgalmas, szerencsére nem nyújtották két és fél órásra, pont jól volt felépítve. Blake Lively előnyös tulajdonságait is ügyesen kihasználták, helyes volt a sirályos sztori is.

2017.11.01 Bazzzsi

Gyönyörű helyszínekre repített a nézőket a film. Történetben végig fenntartotta néző figyelmét, pont jó volt a története hossza is. Kerek a sztori és sallangmentes.

2018.04.14 TomÁcs

A néző bele tudta magát képzelni a sebesült lány helyzetébe. Persze az már a legelejétől egyértelmű volt, hogy túléli, de ettől függetlenül izgalmasan keverték a szálakat.

2016.08.16 wintermat

Számomra eddig a nyár legjobb moziélményét hozta a film, végig feszülten vártam a cápa és Blake Lively harcát. Néha ugyan gyomorforgató, mégis mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.10.20 hsanya182

Pozitívum hogy vannak benne látványos részek, gyönyőrű a tenger, jók a hangeffektek és jól fokozódik a feszültség, de a lendület a rövid játékidő ellenére is megtörik majd vergődővé válik, néha már cápakabaréba torkollik. Egyszer meg lehet nézni, nem lesz a kedvencem.

2016.08.14 rainman

Nem igazán voltak elvárásaim a filmmel kapcsolatban, mikor beültem a terembe. Mindössze egy előzetest láttam, és bár akkor megtetszett, de nem hittem hogy majd ez lesz „A CÁPÁS FILM”. Oké, nem is lett, de mégis jóval többet kaptam, mint amire számíto... Több

2018.11.03 VvV

A végkifejlet az elejétől kezdve nyílt titok. A története egynek elment.

2017.07.23 Lonka

A cápás filmekről már jó pár bőrt lehúztak, elég nagy bátorságra vall a 21. században egy ilyen filmet csinálni. Történetet jól felépítették, hogy a néző még véletlenül se unatkozzon.

2016.09.28 Greeta

Teljesen jó volt a film. Ma már minden bőrt lehúztak a cápás filmekről, de ebben még volt egy-két új gondolat.

2019.01.20 Timcsi

Mindig is divat volt olyan filmet készíteni ahol az elesett nő legyőzi az ellenséget, legyen az ember vagy állat. Nem ájultam el tőle, de egynek elmegy

2019.04.23 petraszab

Az ilyen cápás filmekben még nem láttunk erős női karaktert, most ilyet is kaptunk. Látványra és történetre jó volt, de középszerű az egész.