A fekete ruhás nő 2: A halál angyala

The Woman in Black 2: Angel of Death

2016.05.05 irodalmialkotas

Anya csak egy van. De ha ilyen, még annyi is sok. Tipikus példa arra, milyen az ha valakinek rossz anya jutott!

2017.02.23 időjós

Elképesztően nagy agymenés ez a film, demég mindig sokkalta élvezhetőbb, mint az első része. Nem sok értelem van benne, de legalább nézhető.

2015.06.29 macikutya

Szerintem a 21. század egyik legijesztőbb filmje volt eddig A fekete ruhás nő, még akkor is, ha hemzsegett a sablonoktól, ahogy a többi ilyen film is szokott, de ez a folytatás nagyon nagy csalódás volt számomra.A film hangulata érdekes volt, de mégs... Több

2015.06.30 bigi

Ez is olyan mint az első rész, lassú menetű, klasszikusokat idéző film, mely a modern ijesztgetéseivel lett mai köntösbe bújtatva. A táj, a színészek és a díszlet nagyon jók voltak. Daniel Radcliffe elképesztően jól játszott, és egy horror éppen meg... Több

2015.02.01 miska1967

Ugyan az mint az első része, Olyan retro horror feeling, nekem nem volt ijesztő, de az igaz hogy Elég érdekes a film hangulata

2015.02.22 evaka3355

Tetszett a film,bár vannak eléggé unalmas részek is benne. Az első rész sokkal jobb volt, őszintén szólva nekem hiányzott belőle Daniel Radcliffe.

2015.03.01 molzol84

Az első résztől nem vártam sokat, de tetszett. Ez pedig egyenesen borzalmas lett. Ennyire ne akarjanon hollywood minden filmnek folytatást, remake-et.

2015.02.25 *zsanka

Az első része jól sikerült. Vártam már ezt a részt is! Nem okozott csalódást. Ijesztő és izgalmas film, bár kicsit hiányzott belőle Daniel Radcliffe.

2015.08.06 teado

Az első része jól sikerült. Vártam már ezt a részt is! Nem okozott csalódást. Ijesztő és izgalmas film. Nekem nagyon tetszett.

2015.09.18 romeo666

Sokan írták hogy az első része milyen jó horror... na az nekem nem jött be :/ nem vagyunk egyformák.... Ez viszont elég jól sikerült... Izgalmas... Hátborzongató 1-2 jobb jelenet is van benne :) 4 csillag

2016.04.08 nero

Az első rész egy jó kis klasszikus horror volt, de a folytatás se nem klasszikus, se nem jó. Nincs igazán tartalom, gyenge a szereposztás, a történet sem az igazi. Elkapkodta ez a Tom Harper gyerek ezt a rendezését.

2015.07.29 julisX

A film hátborzongató, ám nagyon gyenge és teljesen felesleges folytatása az első résznek. Erőtlenül próbál félelmet kelteni a nézőben, a zene is kiszámítható, a szereposztás sem valami jó. Amennyire vártam, most annyira csalódott vagyok.

2016.06.25 tüzifa

Abszolút nem méltó folytatása az első résznek. A gagyi, olcsó ijesztések és kiszámítható jumpscarek mellett a lehető legbénább színészek is helyet kaptak. 4/10

2015.05.16 kiki1890

Üdv! Az első rész egész jó volt, ez a második nem tetszett. Kusza volt a sztori, a látványvilág pedig csupán a ködre korlátozódott, szinte. Az első részben működtek a klisészerű riogatások, most nem.