A mindenség elmélete

The Theory of Everything

2017.11.01 Bazzzsi

Lenyűgöző élet szülte film egy hatalmas koponyáról. Picit a szerelmi szál került előtérbe én többet akartam volna megtudni a betegségéről és a munkásságáról, de összességében tetszett a film.

2016.05.09 TomÁcs

Igazán szép film, megrendítő igaz történettel. Hihetetlen a története és Eddie hátborzongatóan jól játszik benne.

2021.09.04 drg0602

Szuper alkotás

Nem nagyon szeretem a drámákat, de ez az életrajzi dráma nagyon tetszett. Egész végig lefoglalt. Elgondolkodtató témája, drámai hangulata magával ragadó. Eme alkotás nálam csillagos ötös. Steven élete ugyanis nem lehetett egyszerű, amit ez az alkotás hűen tükröz. A téma, színészi teljesítmény elismerést érdemel. 10/10 pontot érdemel tőlem.

2016.10.18 Fahéjgolyó

Érdekes film, a tudományos munkássága háttérbe szorul a film folyamán, inkább a betegségének kialakulásával foglalkozik. Jó film, de a színészi alakításokon kívül nincs benne sok extra.

2015.02.24 andor50

Érdekes film, mindenképp elmondható róla, hogy jól bemutatja Stephen Hawking életét. Eddie Redmayne nagyon nagyon jól játszik, de talán ez az egyetlen dolog amit erős pozitívumként tudnék elmondani a filmről. Talán az volt a gond számomra, hogy a Whi... Több

2016.11.18 MKristijan

Önmagában nem volt rossz film, teljes képet kaptunk Hawkingról, és ezáltal ki is ábrándultam valamilyen szinten belőle. A színészi játék profi volt.

2015.06.08 Dodi

Ez egy zseniális életrajzi dráma. Nagyon jól sikerült a megfilmesítés, volt benne érzelem, izgalom és bemutatta, hogy még így is tud boldog és vidám lenni egy ember. Eddie Redmayne előtt pedig emel kalapom!! Hatalmas alakítás!

2019.07.29 Greeta

Ennél a filmnél mondtam erre az Eddie gyerekre, hogy piszkosul tehetséges. Maga a története is zseniális és hihetetlen, csak ajánlani tudom.

2019.04.12 MidoD7

Ez az a film, amit még leverten is megnéznék, hogy lelket tudjon belém lehelni. Még mindig meg tudom nézni újra és újra. Pedig nem egyszer vettem már ezt elő. Kegyetlen jó alkotás.

2019.01.23 Timcsi

Hawking élete és munkássága is egy csoda. Picit mindenki elgondolkodik az éltén a film nézése közben.

2019.04.27 petraszab

Gyönyörű film az életről, a küzdésről és az élni akarásról.

2018.03.19 hackerjulcsi

Remek életrajzi film, örülök, hogy megnéztem. Szerintem érdemes mindenkinek megnézni, mert jól kidolgozott, hatásos, de nem hatásvadász film A mindenség elmélete.

2018.08.27 Bizsu82

Megrázó, magával ragadó dráma kiváló szereplőkkel. Megfogott, megérintett a film, megnézése után napokig még a hatása alatt voltam. Kategória kedvelői ne hagyják ki!

2015.04.20 Zsceeeka

Nagyon tetszett, féltem attól, hogy túl érzelmes lesz, de nem éreztem ezt utólag. A színészek nagyon jól el lettek találva, a főszereplő alakítása pedig valóban Oscar-díjas teljesítmény.