Törvényen kívül

Törvényen kívül

American Outlaws

Jesse James (1847-1882) amerikai vadnyugati törvényen kívüli bűnöző élettörténete számos westernfilmet ihletett. A némafilmek korszakában már feltűnt a mozivásznon, és olyan híres színészek, mint Robert Duvall (A nagy northfieldi rablás) és Brad Pitt (Jesse James meggyilkolása, a tettes a… Több

Rendező: Les Mayfield
Forgatókönyvíró: Roderick Taylor, John Rogers
Premier (HU): 2003.03.03. | Netflix (2023.04.15.)

2019.11.10 HitGirl

Kellemes hangulatú film. A nyomába sem ér a nagy westerneknek, de valószínűleg nem is ez a célja.

2019.01.12 migoras

Szeretem Colin Farrellt, de ezt a filmet még ő sem tudta megmenteni. Mintha egy poénok nélküli komédia és feszültség nélküli dráma lenne egyszerre. Unalmas és kínos, óriási csalódást okozott.

A forgatás 65 napjából legalább 45 napon keresztül több mint 37 celsius fokot kellett a stáb tagjainak elviselniük. Szerző: rbernadett

Colin Farrellnek és a stáb többi tagjának 6 hetet kellett töltenie egy ranch-en, hogy annyi időt töltsenek el cowboyok társaságában amennyit csak lehet, és megtanulják hogyan kell megülni egy lovat még a forgatás megkezdése előtt. Farrell egy Milagro nevű lovon tanult, és végül ezt a lovat használták a forgatáson is. Szerző: rbernadett

Colin Farrell annyi kaszkadőrmutatványt hajtott végre saját maga, amennyit Les Mayfield csak engedett. Szerző: rbernadett