92% 1992 szavazat

Totál szívás

Breaking Bad

2021.10.26 szoljhozzam

A történet nagyon ott van. Ahogy a kémiatanár összeáll egykori tanítványával. A pénz a fő motiváló erő, de nem saját, önös célból, hanem, hogy a családjának biztonságot teremtsen.

2016.04.21 HanGa

Hát nekem nem igazán jött be. Azért kezdetem el nézni, mert mindenhol csak jót olvastam róla. Első évad után, mondom majd a következő biztos jobb lesz és beindulnak a dolgok. Hát nem akkor majd a következőnél hát így ment ez, míg vége lett a sorozatnak.

2019.01.10 szf

Második nekifutásra sikerült végignéznem, bár tény, hogy mikor először elkezdtem, még nem értem meg a témára. Ebben a sorozatban a karakterfejlődés annyira látványosan és jellegzetesen végbemegy, hogy öröm nézni. Kellően odacsap, amikor kell és elszó... Több

2017.08.01 czigler.nora

Hát nem tudom, végig néztem ezt a sorozatot, de valahogy nem tudtam szeretni. Mutatott újat, valahol még izgalmas is volt, mégis irritált és feszültté tett...

2016.02.27 H.a.n.n.a

Én is csupa jót olvastam a sorozatról, meg Amerikában hatalmas kultusza van. Szerintem is eléggé unalmas, bizonyos részekben semmi nem történik, csak szenvednek egy kicsit. A történet még jó is lehetne, a rákos kémia tanárról, de minimális a cselekmény.

2018.03.11 Hondati

A Fargo mint hasonlatos műfaj sokkal erősebb, de jó kis sorozat lesz ez. A cselekmény része lassan alakul de a szereplők, szerepek ott vannak. Még csak az első évad forgott nálam de jön a többi is. Lassan vége.(5.évad) és nem akarom, hogy vége legyen... Több

2015.01.25 Mate

A világ második legjobb sorozata. Meg sem próbálom leírni, hogy mi minden csoda van benne. Az összes rész jó, nincsenek üresjáratok. Az ember majd leesik a székről olyan izgalmas. A színészek elképesztőek. tökéletes befejezés.

Feketelista
2010
Hol nézheted: TV
Elit

2017.08.17 penzesisti

Nagyon jó, látványos dráma akció. Izgalmas, fordulatos és látványos. A karakterek összjátéka Nagyon tetszett, jó a zenei aláfestés, érdekfeszítő cselekmény.

2016.05.21 Vadgazda

Az első évad nagyon tetszett a többi valahoy fokozatosan egyre távolabb került ettől. Az alapsztori jó, a színészek is rendben vannak, de valahogy a második évadtól elindultak egy rossz irányba véleményem szerint.

2015.01.26 tamas84

A Totál szívás tévétörténelmet írt, nem csoda, hogy sokan minden idők legjobb sorozatának tartják. Elképesztően jó sztori, zseniális színészi alakítások, és az a jellegzetes atmoszféra, megismételhetetlen. Walter White és Jesse karakterfejlődéséhez hasonlót még egy sorozatban sem láthattunk.

2016.12.30 Potoczkie

Csak az első két évadot láttam eddig a sorozatból, de teljesen magával ragadott a történet, úgyhogy a közeljövőben biztosan folytatni fogom és végignézem valamennyi részét.

2017.11.22 baalint

Ezzel szoktam rá a sorozatokra :) nagyon magával ragadó a történet, a főszereplő Walter pedig életszerű, meg az összes karakter,jelenet. Kiváló rendezői munka, kevés unalmas rész :)

2015.06.23 akela70

Először csak 4 csillagot adtam rá, de a 2. évad után megváltoztattam 5 * -ra. Ez egy olyan sorozat, amelyiknél ha egy nap megnéztét egy részt, muszáj megnézz legalább még egyet. Aztán az utolsó részeknél meg csak egyessével nézed, hogy tartson ki minél tovább.

2015.05.06 bambula

Egy darabig a legjobb dolog volt amit látni lehetett a tv-ben. A közepén elfáradt de a végére belehúztak, és méltó módon sikerült befejezni. Bakancslistás sorozat, jólesően utálhatod, szeretheted és sajnálhatod a karaktereket egyszerre lelki alkatodnak megfelelően.