Toy story - Játékháború

Toy Story

2016.06.17 Panna

Nagyon kedves mese, aranyos az alaptörténete, jól is lett kivitelezve. A humora is rendben van.

2016.07.30 Kardos

Aranyos mese. Érdekes belegondolni a régi korok gyermeki fantáziáiba. Régen biztos én is agyaltam ilyeneken. Nagyon szórakoztató ahogy egy rejtett élő játékvilágot felvázolnak. Buzz karakterén nagyon jókat nevettem régen, ahogy azt hiszi hogy tényleg űrpilóta.

2016.07.26 Karolyka

Aranyos mese. Tényleg eszméletlen, hogy milyen könnyedén fel tud építeni egy klasszikus rendező egy ilyen leesik tőle az állam világot. Csodálattal tölt el, hogy régebben a meséket milyen aprólékosan alkották meg. A folytatásai is méltók a címéhez.

2017.11.23 nagysar

Pár éve láttam először de megbántam. Lehet felnőtt fejjel már más, annó gyerekként jobban élveztem volna. Kicsit több zenét/éneklést elbírt volna még a film

2016.09.15 Vviktor

Gyerekként imádtam ezt a filmet, mert nagyon aranyosak a karakterek és ötletes, érdekes a történet is. Jól kidolgozott szereplők, szerintem ma is megállja a helyét!

2015.12.29 Luxury

Csodaszép mese, amely nagyszerűen szórakoztat, ugyanakkor látványos és vicces karakterekkel gazdagon bővelkedik az egész mese. Ajánlom mindenkinek minden részét.

2016.08.22 Macika

Az első film volt, amit moziban láttam , ezért engem nagyon jó emlékek kötnek ehhez a meséhez. Nagyon jól kidolgozottak a karakterek és érdekes a története is.

2015.12.29 sepsiklaudia

gyerek korom egyik kedvence, elképzeltem, hogy az enyémek is élnek :D szórakoztató és kedves mese

2015.06.01 *bella

Aranyos mese. Kicsit rövid, de ennek ellenére szórakoztató. A párbeszédek a két főszereplő között azonnal megszerethetőek.

2016.02.09 bviki

Nincs gyerek vagy felnőtt aki ezt nem ismerné vagy nem volt legalább 1 játéka a filmből. Ez tényleg közel van a gyerekekhez, a mindennap játékuk miatt.

2016.02.24 BlaBlaBla

Egészen kiválóra sikeredett mesefilm. Gyerekeknek felnőtteknek egyaránt kiváló mozi. Maga az ötlet nagyszerű, életre kelő játékok,. Szépek, ízlésesek a szereplők.

2016.08.22 Mliklós29

Nagyon szerethető, többször nézős mesefilm olyan figurákkal, amelyekből egy legalább minden gyerekszobában megtalálható volt anno. A története nagyon bájos.

2015.10.27 Faarkaas

Gyerekkorom egyik nagy élménye volt a film megnézése a moziban. Látványvilágát tekintve is egyedülállónak számított. Egy élmény volt és mai fejjel is jó emlékekkel gondolok vissza rá.

2015.09.12 Meeroz21

Bitang jó filmet kreáltak és itt semmi negatívumot nem tudnék mondani. Látványban szinte tökéletes és lélegzetelállító tud, lenni ez szerencsére nem megy a történet rovására sem.