Toy story - Játékháború

Toy Story

2016.04.17 KrisztiEsLaci

Felnőttként is imádom, és a fiammal is megnézettem, Ő is imádja. Kedves mese a barátságról, az összetartásról! A megnézése tipikus apa-fia program, jó szívvel ajánlom mind a három részét! :)

2018.03.17 Onódi Zoltán

Amíg nem voltak gyerekeim addig egyszer sem láttam. Azóta szinte minden évben. Jól kitalált figurák, jó kis pörgős story :)

2016.11.07 tjanika

A maga idejében nagyon látványos kis történet volt. A folytatás garantált volt.

2017.05.22 NLHF

Mindig is tudtam, hogy a játékok élnek!!! Aranyos történet a barátságról, szerethető karakterekkel, fantasztikus, fülbemászó dalokkal. Magávalragadó a mese hangulata.

2017.10.06 orlandooo

Egyik kedvenc mesém, mikor először megláttam nagyon beleszerettem, és az egész története tetszik, bár a 3. része már kissé másabb mint az előző kettő, de nekem ettől független tetszik.

2015.03.10 kisslaszlo2

A történet, a párbeszédek és a két főszereplő figura is azonnal megszerethető! Egyedi sztori , remek látványvilág! Tökéletes mozi élmény!

2015.02.21 yakzah13

Kedvenc animációs filmem, kis szaros koromba is szerettem, de még most is :D Megunhatatlan, ajánlom mindenkinek aki még nem látta volna (van ilyen?) Vicces, látványos, szórakoztató, az egyik legjobb 3D-s animációs film, amit valaha láttam.

2016.03.23 RókaÚr

Amikor a film megjelent, hatalmas örömujjongás fogadta, már csak azért is, mert ez volt az első számítógépes animációs mozi, ami már önmagában elvitte volna a dolgot. Úgyhogy olyan nagyon sokat nem kellett volna agyalni a történeten, főleg, hogy már ... Több

2015.03.11 tothistvan2

Ez a mese az egyik kedvencem és örülök, hogy láthattam annak idején moziban. Most már csak dvd-n van meg és otthon nézem, de minden alkalommal nagyon jól szórakozom rajta ! Ajánlom mindenkinek!! 10/10

2015.01.28 Diana

Az egyik kedvenc mesém. Nagyon szépen jeleníti meg a történetet, és azt, ahogyan a játékok élnek. Tele van szuper karakterekkel, kedves humorokkal és érzelmekkel.

2017.08.17 Doriss

Élvezhető mese, bár inkább a fiatalabb korosztálynak ajánlanám, azon belül is a fiúknak. Megismerhetjük Andy-t, és a játékait, akik elég pozitív benyomást tehettek ránk.

2015.03.09 Szilárd996

Gyerekkori kedvenc mesém. Tele van szuper, szerethető karakterekkel, kedves humorral és érzelmekkel. Ajánlom mindenkinek :) Zseniális animáció mesefilm!

2015.02.28 nitus2006

Gyermekkorom nagy kedvence. DE még felnőtt fejjel is meg tudom nézni újra és újra. Minden gyermekes családnak ajánlom

2015.01.26 lenakovacs

A játékok igenis élnek! :) Ez pedig egy zseniális animációs film!