Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tucatjával olcsóbb 2.

(Cheaper by the Dozen 2)

Tartalom

Mint a nyulak, úgy szaporodik a Baker-család: a fociedző Tom és író felesége, Kate tucatnyi csemetét hozott össze. A népes és hangos család úgy dönt, hogy minden várható nehézség ellenére idén végre elmennek együtt nyaralni, méghozzá a festői Winnetka tó partjára. Persze nem minden gyerek örül a kötelező családi programnak, de leginkább mégis a családfőt zaklatja fel a helyzet, amikor kiderül, hogy régi nagy riválisa, Jimmy Murtaugh, a bombázó felesége és nyolc gyermeke is a közelben kempingezik. Kettejük csatájába mindkét család beleavatkozik. (britex)

2015. 07. 17. 11:40

Szerintem nagyon gyenge vigjáték erőltetett humorral. Csak akkor nézném, ha már igazán nem megy semmi más a tv-ben.

2015. 01. 28. 00:24

Ritka, hogy egy második rész nem lesz elcsépelt, de ez esetben nemhogy nem az talán még jobb is mint az első. Vicces, fordulatos, tele rengeteg poénnal. Családi filmezéshez ideális, garantált a szórakozás.