West Side Story

West Side Story

2019.05.17 dailyfilmsan

Nekem ez nem ütött akkorát. Csak egy erős közepes amit ki tudott produkálni a film tőlem. A színdarab jó volt és tulajdonképpen azért is akartam megnézni a filmet hátha ez is jó lesz... De nem. Túl színpadias lett szerintem még egy musicalhez képest is.

2019.03.28 indingo

A történet egyszerű, de egy igazi klasszikus mű, amit illik megnézni. Az csak ráadás, ha valaki kedveli a zenés-táncos műfajt.

2017.08.30 Deku

Meglepően remek film lett, apróbb rizikós jelenetek voltak ami miatt nem lett számorma tökéletes de ezeket belevéve is nagyon jó lett. Szerintem az ilyen filmeknek is van létjogosultságuk.

2018.07.29 Norbi

Felejthetetlen élményt nem okozott. Aranyos, jópofa történet, egy kis zenével lett kicsit több a teljesen átlagos romantikus filmektől. De annak meg kicsit sok...valahogy a kettő között.

2016.02.12 doroffee

Jópofa kis musicalnek, filmnek tartom, de lehet, túl sok musicalt láttam, nagyon kiemelkedőnek nem igazán nevezném... max. a humora az. Ráadásul az én korosztályomnak egyes jelenetek már kicsit röhejesek, főleg a bandaháborúk... nyilván sokat változott a világ, de attól még fura.

2016.01.27 juhasz-david93

Egyike az amerikai filmművészet leginkább túlértékelt alkotásainak. Közepes Rómeó és Júlia történet musical köntösbe öltöztetve, semmi több, nem értem a felhajtást körülötte.

2016.07.01 veress75

Különleges film, csodálom, hogy nincs benne az IMDb top 250-be. Aki musical szeretne nézni, mindig ezt ajánlom. A színészek egyszerűen hihetetlenek, és nincs hiba ebben a filmben.

2015.06.25 FarZoo

Egy klasszikus, megfogó film az ellentétek harcáról, műfaja összetett, sokrétű. Romantikus, ugyanakkor tragikusan drámai is. Érdekes, valódi élményt nyújtó film.

2016.07.20 Bog1

Imádom ezt a modern Rómeó es Júlia feldolgozást minden változatban. Még a Glee-s, musical es feldolgozásban is szerettem, akárcsak a Dolhai Attilás színházi adaptációt. Iskolában inkább erre kéne helyezni a hangsúlyt, nem pedig a különböző unalmas könyveket.

2017.01.08 des.tiny59

Hát az ilyen filmet nagy ívben jobb elkerülni, közepesnek közepes de kissé idegörlő az, hogy nem tudja az ember eldönteni kedveli-e avagy sem. Elképesztően vegyes érzéseket ébresztett bennem a film. Egyrészről szerettem mert kellemes karaktereket rak... Több

2016.01.01 zotyesz

El tudja valaki képzelni manapság, hogy egy héten hétszer megnéz egy filmet? Kizárt dolog. Velem ez csak a West Side Story-val történt meg. A 70-es évek elején a Corvin mozi adta az akkori kornak megfelelő legjobb technikával. Szuper széles vásznon, ... Több