Csiszolatlan gyémánt

Uncut Gems

2020.04.18 Tamás Purczeld

Kacat

Ez az a film, amit csak azért néztem végig, mert Adam Sandler kedvenc. Hihetetlenül unalmasak az újra átélt kínos jelenetek, az ember már szabadulna attól a rossz érzéstől, amit a főhős átél 10 percenként. Nem racionális a főszereplő optimizmusa az adott helyzetben, nem racionális, ahogy a környezete viszonyul hozzá, nagy csalódás volt nekem. Szenvedtem a végén már, hogy végignézzem.

2020.05.13 barnajani

Összességében véve tűrhető

20 percig néztem szinkronizálva, utána átváltottam feliratra: sokkal nézhetőbb, a párbeszédek közel sem olyan idegesítőek, és elég jól érthető az angol szöveg. Nem egy átlagos amerikai film, ami happy enddel zárul. Nem nyerik el a jók a méltó jutalmukat, és a rosszak a büntetésüket. A nők külön megérnek egy misét ebben a filmben. Maga a történet elég együgyű, egyszer meg lehet nézni.

2020.02.15 Csuba Nézhetetlen

Gyenge

Nem bírtam végignézni. Nagyon gyenge.

2022.10.17 idanka Nézhetetlen

borzalom

Adam Sandlernek vannak jó filmjei és egy csomó, ami nagyon is szerethető. Ez egyik sem, talán csak egy zs. lejárató film. :)

2020.02.27 Ákos Varga Nézhetetlen

Vannak szinészek, vannak ripacsok és van Adam Sandler. De minek. A figura minden, csak épp nem színész. Valami katasztrófa. A legrosszabb mindent túljátszó ripacsnál is gyengébb. Az imént olvastam egy kritikát, mi szerint ebben a filmben Sandler élet... Több