Venom 2. - Vérontó

Venom: Let There Be Carnage

2022.01.12 Képkockák

Csalódást keltő csirkelakoma

Az első rész egy érdekes eredetsztori volt, amely egy érdekes folytatást ígért nekünk. A film felvezetése és kezdete igazán ígéretes, Tom Hardy karakterében bőven van még lehetőség, főleg a Venommal való kapcsolata miatt. Külön örültem Woody Harrelsonnak, ugyanis az egyik kedvenc színészem, és A Karib-tenger kalózai óta Naomie Harrist is vártam egy jelentősebb szerepben, de sajnos azt érzem, hogy a már jól ismert karakterét élesztette csak újra. A történetet nem szeretném elspoilerezni, mivel akkor már végképp nem lesz miért végignézned a filmet. Őszintén szólva majdnem feladtam a felénél, és megbántam, hogy végignéztem.

2022.11.06 BoBamburg

Pont olyan kommersz, egynek elmegy kategóriájú akciófilm, mint az első része. Mondjuk nem csalódtam benne, nagyjából pont erre számítottam. De azért baromira zavar, hogy nem tudnak összehozni egy rendes klasszikus Venom filmet.

2021.10.23 herkedavid

Bőven jó

Nem tudok egyetérteni a negatív véleményekkel. Szerintem a film bőven hozza azt a szintet, mint az első rész. Van annyira jó, hogy bárkinek tudjam ajánlani, hogy moziban megnézze. Valamiben jobb, valamiben gyengébb az előzőnél. A történet unalmasabb, nem eléggé részletes, túl gyorsan halad, míg a CGI, a poénok, akció sokkal jobb, Venom dumái, a vívódásai saját magával fantasztikusak. Amit nem értettem, az a korhatár besorolása, mivel brutalitás, vér nincs. Akinek nagyon magas elvárásai vannak, hogy Vérontó széttép mindenkit, bedarálja az embereket, és olyat kap, hogy nem alszik tőle, az az ember csalódni fog. Sokan ezt kritizálták, ez miatt gyenge a film, mert nem ezt kapták. Nem tudom, nekem annyira nem hiányzott, inkább több akció lehetett volna, jobban felvezetni Vérontót. Aki megvárja viszont a stáblistát, csalódni nem fog, mert végre megkapja minden Marvel fan azt, amire vár régóta.

2022.07.06 sptt

Valamivel több humor - vagy annak szánt valami -, némiképp több harc, küzdelem, és ennek megfelelően egy kicsivel kevesebb történet, pedig a mérce már eleve nem volt magas. Ennyi a második rész összegzése az elsőhöz képest. Továbbra is azt mondom, ho... Több

2021.10.24 Spidey

Mindenkit megehetsz

Eszement humorú és tempójú film, ami végigzúzta a vásznakat. Talán még az első részénél is jobb lett. Venommal egyre jobban összekovácsolódnak. Az utolsó stáblistás jeleneten pedig azóta is azon pörög az agyam, hogy akkor ez most az univerzumok között miért és hogyan lehet majd. De az ex-barátnő igazán irritáló számomra. Nem is értem, miért kell ennyire affektáltatni.

2021.12.27 drg0602

Ez gyengére sikeredett szerintem! Látványvilággal, szereplőkkel nem volt gond. De az első rész hatása, amiért megszeretem az első részét, az itt ebben a filmben sajnos elveszett. Nem foglalt le. Sőt helyenként már unatkoztam is. Nagyon örülök, hogy n... Több

2022.01.31 Csillagpor

Jókat nevettem Eddie és Venom összeszokásán. Halál aranyosak, ahogy évődnek. Nagyon sajnáltam, amikor szétváltak, de hál' isten, amikor a szükség úgy hozta, számíthattak egymásra. Kicsit több poén még jót tett volna a film dinamikájának.

2022.10.10 Fikatours_blogger

Nem tudott megújulni

Az első rész még elment szódával, de ez már fárasztott.

2022.01.02 Alexa

Sajnos elég gyengére sikerült... A humoros részek sem ütöttek, és így sikerült egy tévéfilm szintjét hozni. Amiért megkedveltem Venomot az első részben, azt ebben a filmben hiába kerestem.

Halvány az első részhez képest

A Venom nem a legnépszerűbb Marvel-karakter, de az első rész így is népszerű lett Tom Hardy elképesztően szórakoztató játéka miatt. Ugyanakkor a második rész még Woody Harrelsonnal megerősítve sem tud semmi újat mutatni, és csak halvány követője marad a nyitóepizódnak. Gyengécske a sztori, laposak az akciók és hiányzik az eredetiség is. Értékelésem zsenge 40%, jóindulattal.

2022.01.05 himi85

Vérlázító zagyvaság

Az első film sem volt egy nagy szám, de abban néhány akciójelenet és az Eddie-Venom beszólogatások még jól működtek. Ezt a részt nem is nevezném filmnek, sok félresikerült jelenet egymásutánisága, mindenféle összefűzés és átkötés nélkül. Nulla hangulat, béna akciók, kb. 4-5 poén. Ennyi. Woody Harrelson és Naomie Harris románca nagyon béna és összecsapott, megfelelő rendezői instrukció nélkül sajnos mindenki szenved a szerepében. Andy Serkis, bár sokat tanult Peter Jacksontól a Hobbit-trilógia second-unit rendezőjeként, de önállóan a teljesítménye nagyon vérszegény. Az idei év giga-költségvetésű popcornmozijainak szégyene. 4/10

2021.10.15 spikeZ

Gyerekek, ez a film eszeveszettül brutális. Megkockáztatom, hogy ütősebb az első résznél is. Nagyon örülök, hogy a Sony vállalta a korhatáros besorolást. Megérte!

2021.10.14 Gyula

Tom Hardy érezhetően rutinból nyomja le ezt a szerepet, de ez nem tesz rosszat a filmnek, sőt. Örülök, hogy ő maga egyébként nem is játszotta túl, és hagyta, hogy maga Venom, a látvány és a csihi-puhi vigye előre a sztorit.

2022.01.03 László

Szórakoztató! Akinek az első bejött, annak ez is tetszeni fog!